İşte Benim Stilim'e veda eden isimler belli oldu!

TV8'de ekrana gelen "İşte Benim Stilim" yarışmasında bu hafta iki veda birden yaşandı. Jürinin kararıyla yarışmaya veda eden iki isimden birisi Bahar Candan olurken diğer isim ise Vefa Alizade oldu. İşte yaşananlar...

Moda programında bu hafta final gününün konsepti "Anneler Günü"ydü. Yarışmacılar her hafta haftanın konseptine uygun olarak kombinledikleri kıyafetleri ile puan alıyorlar.

EMİNE, DUYGU, VEFA VE BAHAR ELEME POTASINA GİRDİ
Eleme potasına giren Bahar Candan ismini duyunca çılgına döndü. Bahar Candan jüriye, "Beni buraya çıkarıyorsanız eler misiniz?" deyip ağlamaya başladı.

"İşte Benim Stilim"de eleme haftasında elenen ilk isim Bahar Candan oldu.

"SİZ ELEMİYORSUNUZ BEN ELİYORUM"
Bahar Candan elendiğini duyunca, "Yani siz değil ben kendimi eliyorum" dedi. Kemal Doğulu da, "Biz seni zaten önceden elemiştik" diye yanıt verdi.

O İSİM DE YARIŞMAYA VEDA ETTİ
İşte Benim Stilim'de elenen bir diğer isim ise Vefa Alizade oldu.

10 BİN LİRA PARA ÖDÜLÜNÜ KİM ALDI?
Haftanın finali puan tablosunda en çok puan alan 5 isim; Aleyna, Dilara, Merve, Neslihan ve Simay oldu. Haftanın en çok paun alan ismi 5 puanla Merve ve Simay oldu.

JÜRİ SEÇTİ
Bu hafta en çok puan alan 2 kişi olunca jüri 10 bin lira para ödülü alan kişiyi kendisi seçti. Jüri üyelerinin yaptığı tercihte para ödülünün sahibi Simay Tokatlı oldu.

15.05.2017 01:09

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz