• 30 HAZİRAN Perşembe 01:06
  • HV

Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan'dan şok açıklamalar!

Özcan Deniz'den olaylı bir şekilde boşanan Feyza Aktan, boşanma protokolünün bilinmeyenlerini açıkladı.

Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan'dan şok açıklamalar!
MAGAZİN
Yayın Tarihi : 17-05-2022 12:01

Özcan Deniz ile kısa süreli bir evlilik yaşayan Feyza Aktan, oğlu Kuzey'i almak için açtığı velayet davasını kazanmıştı. Deniz'in kendisini hem yargı önünde hem de sosyal medyada zor durumda bıraktığını söyleyen Aktan, mahkeme sürecini şu sözlerle anlattı: ''Bir kere velayet davası bir anneye yapılabilecek en kötü şeylerden bir tanesi. Ben sadece velayet davası ile tek başına uğraşmadım. Karşımdaki insan aslında şöyle bir niyetle girdi: Ben dahil olmak üzere; avukatlarım... ailem, yakın çevrem, maddi gücüm ve medya gücümü de yanına alarak hep birlikte üstüne geleceğiz. Seninle hem medya karşısında hem de medya karşısında elimden geldiği kadar uğraşacağım diye bir niyetle girdi.

Benim bütün bu donanımlar karşısında elimde bulunan tek şey haklı olmam. Bunun dışında çok çıplak kaldım aslında karşısında.

Her mahkemede Özcan adliyeye koruma ordusuyla giriyor. Yetmeyecek olacak ki, adliyenin güvenlik memurları da Özcan'ın yanında yer alıyorlar. Bir taraftan da adliyeye gelen basın mensubu arkadaşlarla da devamlı iletişim halinde oluyorlar, çıktıktan sonraki haberlerin ne şekilde olmasını istiyorlarsa bunu yönetebilmek için.''