• 20 MAYIS Cuma 22:30
  • HV

"Nur Yerlitaş bizim ve ekran izleyicisinin rengidir!"

Dün akşam düzenlenen Hakan Akkaya defilesinin sonunda Nur Yerlitaş sahneye çıktı ve Akkaya'nın seyircileri selamladığı sırada yerinden fırlayarak Hakkan Akkaya'nın boynuna sarıldı. Bu durum kimileri tarafından şaşkınlık yaratsa da Gül Erçetingöz olayı bakın nasıl yorumladı?

"Nur Yerlitaş bizim ve ekran izleyicisinin rengidir!"
MAGAZİN
Yayın Tarihi : 24-10-2018 15:50
Hakan Akkaya'nın defilesini izleyenler arasında Gül Erçetingöz de vardı. Olaya birebir şahit olan Gül Erçetingöz şunları söyledi:

"Bu durum Nur Yerlitaş'ın gurur duyduğu Hakan Akkaya'ya göstermiş olduğu sevgidir. Bir modacı olarak yaptığı bu hareket Hakan Akkaya için gurur vericidir. Ben Gül Erçetingöz olarak 88 parçalık defileyi heyecanla, keyifle, gururla izledim. Ben de o anda kalkıp Hakan Akkaya'nın boynuna sarılmak istedim. Çünkü bizlere sunduğu defile ve şov inanılmazdı. O coşkuyu ve duyguyu yaşattı bize.

Kaldı ki Nur Yerlitaş çok hassas bir dönemden geçiyor. Hakan Akkaya ile yıllarca televizyon programı yaptı, dert ortağı oldular, kardeş oldular, can oldular ve aynı meslekteler. Nur Yerlitaş büyüğü olarak Hakan Akkaya'ya sarılarak hepimize orada duygu dolu anlar yaşattı. Aksini düşenlere katılmıyorum ve ayakta alkışlıyorum. Nur Yerlitaş bizim ve ekran izleyicisinin rengidir."