• 30 HAZİRAN Perşembe 00:35
  • HV

Melike Öcalan'dan Mehmet Ali Erbil'e; "Utanç duyuyorum..."

Mehmet Ali Erbil'in, sunucu Melike Öcalan hakkındaki "Elimi değdirdiğim meşhur oluyor ama sana değdiremedim" şeklindeki ifadeleri tepki çekmişti. Konuyla ilgili yeni bir açıklamada bulunan Melike Öcalan, "Mehmet Ali Erbil'in bana karşı söylediği sözler karşısında Melike Öcalan olarak hayatımda utanç duyduğum en kötü andı" ifadelerini kullandı.

Melike Öcalan'dan Mehmet Ali Erbil'e; "Utanç duyuyorum..."
MAGAZİN
Yayın Tarihi : 12-05-2022 09:47
Bir ödül töreninde sahneye çıkan Mehmet Ali Erbil’in sarf ettiği sözler sunucu Melike Öcalan’ı şoke etmişti. Mehmet Ali Erbil, ödülü vereceği anlarda Melike Öcalan’a yönelerek, “Çok güzelleşmişsin sen. Elimi değdirdiğim herkes meşhur oluyordu. Bir sana değdiremedim elimi” ifadelerini kullanmıştı.

Mehmet Ali Erbil’den ödül töreninde Melike Öcalan’ı şoke eden sözler!

Mehmet Ali Erbil’den ödül töreninde Melike Öcalan’ı şoke eden sözler!"UTANÇ DUYUYORUM"

Görüntülerin sosyal medyada gündem olmasının ardından Melike Öcalan da yeni bir açıklamada bulundu. Twitter'dan bir paylaşımda bulunan Öcalan, "Mehmet Ali Erbil'in bana karşı söylediği sözler karşısında Melike Öcalan olarak hayatımda utanç duyduğum en kötü andı. Tek dileğim ne olursa olsun böyle bir adamla bir daha asla aynı ortamda bulunmamak.." ifadelerini kullandı.