• 27 HAZİRAN Pazartesi 02:29
  • HV

Mehmet Ali Erbil’den Çarkıfelek müjdesi!

Yakalandığı hastalık sebebiyle uzun süre ekranlardan uzak olan Mehmet Ali Erbil gelecek aylarda Çarkıfelek programı ile tekrar ekranlara döneceğin açıkladı. İşte detaylar...

Mehmet Ali Erbil’den Çarkıfelek müjdesi!
MAGAZİN
Yayın Tarihi : 11-04-2022 16:35
Geçtiğimiz yıllarda yakalandığı sağlık sıkıntıları sebebiyle zorlu süreç geçiren ve ekranlardan uzak olan Mehmet Ali Erbil, başarılı geçen tedavisinin ardından müjde verdi. Nasuh Özdemir İstanbuli’nin yayınladığı programa konuk olan Mehmet Ali Erbil, önümüzdeki aylarda Çarkıfelek programı için tekrardan ekrana döneceğini söyledi.

Mehmet Ali Erbil'den Seda Sayan'a: “Yedinci nikahına gidemezsem, sekizinciye giderim

Mehmet Ali Erbil'den Seda Sayan'a: “Yedinci nikahına gidemezsem, sekizinciye giderim"Ağır bir hastalık geçirdiğini belirten Erbil, “Uzun bir tedavinin ardından kendimi çok iyi hissediyorum. Süreçte her geçen gün daha iyi duruma geldik. Sevenlerimin de birçoğu bana dualar etti onların dualarıyla ve tedavilerle ayakta kaldık. Şükürler olsun ki şu anda çok iyi durumdayım. Bildiğiniz gibi yıllardır sunduğumuz ve bizimle özdeşleşen bir programımız var. Çok yakın zamanda Çarkıfelek programı ile sevenlerimizin karşısında olacağız. Tabi birçok yeni proje üzerinde çalışmalarımız da devam ediyor. Sizin aracılığınız ile özellikle zor günlerimde beni yalnız bırakmayan tüm sevenlerime teşekkür ediyor ve hepsine saygı ve selamlarımı iletiyorum” dedi.

Mehmet Ali Erbil'den büyük itiraf: Emel Sayın ile aşk yaşadım!

Mehmet Ali Erbil'den büyük itiraf: Emel Sayın ile aşk yaşadım!