• 25 HAZİRAN Cumartesi 02:09
  • HV

Kenan Doğulu'dan Beren Saat'e jest!

boşanacakları haberleriyle gündemden düşmeyen Kenan Doğulu ve Beren Saat cephesinden yeni haberler gelmeye devam ediyor. Çiftin barıştığı ve Doğulu'nun barışma hediyesi olarak Saat'e araba hediye ettiği ve bir şarkı bestelediği iddia edildi.

Kenan Doğulu'dan Beren Saat'e jest!
MAGAZİN
Yayın Tarihi : 10-04-2019 17:45
Geçtiğimiz ayın magazin gündemini en çok meşgul eden konusu kuşkusuz Kenan Doğulu ve Beren Saat'in evliliğiydi. Beren Saat'in doğum gününde yaptığı paylaşımla başlayan boşanacakları haberleri haftalarca konuşuldu hatta ikilinin boşanacağı tarih bile verildi.

Gelin kaynana kavgası!

Gelin kaynana kavgası!Son olarak Beren Saat, yeni dizisi Atiye'nin setinden çıkarken görüntülenmiş ve iddiaları yalanlamıştı. Uzun süre açıklama yapmayan ünlü çiftin reklam yaptığı da konuşulan konular arasındaydı.

İkilinin çephesinden güzel haberler gelmeye başladı. Önce Kenan Doğulu'nun, Atiye dizisinin çekimleri için Şanlıurfa'ya gidecek eşiyle birlikte gideceği haberleri çıktı.

Ünlü çiftten haber var!

Ünlü çiftten haber var!Bilal Özcan bugün başka bir iddia ortaya attı. Özcan'ın iddiasına göre: Ünlü popçu, eşi Beren Saat'e barışma hediyesi olarak bir araba aldı ve yeni bir şarkı besteledi.

Beren Saat sessizliğini bozdu! Kenan Doğulu...

Beren Saat sessizliğini bozdu! Kenan Doğulu...Beren Saat hastaneye kaldırıldı!

Beren Saat hastaneye kaldırıldı!