• 29 HAZİRAN Çarşamba 19:24
  • HV

"Kara Tahta"nın yeni bölümünde neler olacak? İşte detaylar...

TRT 1’in iddialı yapımları arasında gösterilen “Kara Tahta”, 13 Nisan Çarşamba günü üçüncü bölümüyle izleyiciyle ile buluşacak. Peki, tanıtımları ile büyük merak uyandıran dizinin üçüncü bölümünde neler olacak?

"Kara Tahta"nın yeni bölümünde neler olacak? İşte detaylar...
DİZİ GALERİ
Yayın Tarihi : 11-04-2022 18:33
“Yolları çatallanan bahçede birbirini arayan Atlas ve Irmak…”

Atlas’ın sığındığı öğretmenlik limanı, Bekir’in hain planlarıyla yıkılmayacak kadar güçlüdür. Irmak, Atlas’ın başına gelenlerden habersiz halde, kendisini istemeye gelen Bekir’e cevabını verir. Hikmet’in Atlas’ı kurtarmaya giderken Arif’e babalığını hatırlatması ise baba oğul arasındaki derin mesafede nasıl bir rol oynayacaktır?

Irmak, Atlas’ın sessizliği karşısında öfkesini gizleyemez ve aklıyla kalbini susturmak için elinden geleni yapar. Atlas’ın seneler önce yolladığı mektuplara neden cevap vermediğini sorması ise eski defterlerin bir kez daha açılmasına sebep olur. Memleketine dönen beklenmedik misafir de Arif cephesinde eski defterleri aralar.

Bekir, Irmak’ın gönlünde kendisine yer olmadığını çok iyi bildiği halde pes etmez. Irmak ve Atlas arasındaki uçuruma sebep olan Bekir’in yanında artık müttefikleri de vardır.

Kadrosunda Miray Daner, Furkan Andıç, Cengiz Bozkurt, Kerem Aslanoğlu, Yasemin Yazıcı, Selen Uçer, Çiçek Dilligil, Mine Tüfekçioğlu, Nizam Namıder gibi birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar otururken, senaryosunu ise Erkan Birgören kaleme alıyor.

“Kara Tahta”, üçüncü bölümüyle 13 Nisan Çarşamba günü TRT1’de.

Kara Tahta | 3. Bölüm Fragmanı