• 24 MAYIS Salı 00:04
  • HV

Kadınlar Günü'nde bir araya geldiler!

Cemiyet hayatının önde gelen kadınları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne ‘Diyabetsiz Yeni Bir Siz’ diyerek başladı!

Kadınlar Günü'nde bir araya geldiler!
SOSYETE
Yayın Tarihi : 09-03-2018 13:24
8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde İstanbul’un en güzel kadınları ‘Diyabetsiz Yeni Bir Siz’ sloganı ile günü Zorlu Morini’de Prof. Dr. Alper Çelik’in şekeriz bir yaşam sohbetiyle geçirdiler.

Dr. Alper Çelik etkinlik boyunca kadınların beslenme alışkanlıklarıyla ve özellikle tatlı ve şekerle ilgili sorularına yanıtlar verdi. Hastaları arasında ‘şekere son veren doktor’ diye konuşulan Alper Çelik’in zayıflatma ve şeker hastalığına dair kendisinin çözüm bulduğu özel yöntemleri de kadınlar tarafından yemek boyunca ilgiyle dinlendi. Dr. Alper Çelik Etiler’de açacağı yeni hastanesinin müjdesini de burada duyurdu.

Prof. Dr. Alper Çelik ev sahipliğinde gerçekleşen yemeğe iş, cemiyet ve sanat dünyasından Şengül Balıksırtı, Özge Peker, Mesude Öztanık, Aslı Şen, Işıl Reçber, Hülya Kanlı, Ülkem Güçsav, Pelin Kaya, Sema Basa, Seba Kerim Seyfi, Elif Gönlüm, Ayşe Kucuroğlu, Özge Ulusoy, Burcu Şendir, Şebnem Dinçgör, Elif Eren, Gülseren Eren, Esra Kaktüs, Nur Yerlitaş, Benan Yerlitaş, Evrim Kırmızıtaş, Helin Avşar, Meltem Demir, Ayşe Tolga gibi isimler katıldı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN