• 07 TEMMUZ Perşembe 18:52
  • HV

Çağla Şıkel’den Edis’e: ''Seni Seviyoruz!''

İstanbul’da uzun bir aradan sonra ilk kez dinleyicileriyle buluşan Edis, Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda üç gün üst üste vereceği konser serisine başladı.

Çağla Şıkel’den Edis’e: ''Seni Seviyoruz!''
MAGAZİN
Yayın Tarihi : 01-06-2022 11:52

Edis, kendisini izleyenlerin karşısına birçok sürprizle çıktı. “Sizi çok özlemişim.” diyerek izleyicilerini selamlayan şarkıcı, “Bir buçuk saat boyunca çok eğleneceğiz, her şeyi unutacağız.” dedi.

Ünlü şarkıcıyı dinlemeye gelenler arasında Çağla Şıkel de vardı. Protokolde yerini alan Şıkel, basın mensuplarıyla sohbet etti. Şıkel, tatil planlarını soran muhabirlere, “Bana henüz yaz gelmedi. Sadece yaz fotoğraflarına bakıyoruz. 4 haftam daha var, buradayım. Sonra inşallah ailemle birlikte Çeşme’ye geçeceğim. Annemlerle de orada buluşacağım. Arada da Bodrum’a gidip, geleceğim. Geçen sene hiç fırsat olmadı, bu sene gideceğim. Çok özledim… Aslında kışın hafta sonları çocuklarımla doğa ile iç içe oluyoruz. Kamp yapıp, çadırda kalmayı biz kışın hallediyoruz. Yazın tek özledim şey; deniz, kum, güneş ve bir de saatimi kurmadan uyanmak…” dedi. Konseri en ön sıradan dinleyen ünlü isim, gece boyunca Edis’in şarkılarında dans etti. Şıkel, ayrıca Edis’e defalarca, “Seni seviyoruz!” diyerek, seslendi.