Zeynep Yılmaz sessizliğini bozdu!

Eski eşi Acun Ilıcalı ve kızları ile Miami'de bulunan Zeynep Yılmaz, Acun Ilıcalı'nın Şeyma Subaşı'dan olan kızı Melisa Ilıcalı'nın kendisine anne dediği iddiası hakkında bir açıklama yaptı.

Magazin

Zeynep Yılmaz sessizliğini bozdu! Acun ılıcalı ve eski eşi Zeynep Yılmaz'ın kızları Yasemin Ilıcalı ve Acun ılıcalı'nın Şeyma Subaşı'dan olan kızı Melisa Ilıcalı ile birlikte Miami'de oldukları yaptıkları paylaşımlarla ortaya çıkmıştı.

Acun Ilıcalı'nın Miami ekibi!

Birlikte tatilde olmalarının ardından Melisa'nın Zeynep Yılmaz'a anne dediği ve Yılmaz'ın da küçük kızla ilgilendiği haberleri kulaktan kulağa yayıldı.

Çıkan haberler sonrası Şeyma Subaşı, kızı Melisa ile bir fotoğrafını paylaşıp, "Hadi baba ve ablalarla tatilin bitsin artik gel" yazması manidar bulunmuştu.

Şeyma'dan manidar paylaşım!

Şeyma'dan manidar paylaşım!Zeynep Yılmaz, çıkan haberlerden günler sonra sessizliğini bozdu. Instagram'ın hikaye kısmında bir açıklama yapan Yılmaz, şunları yazdı:

''Melisa'nın bana anne diye hitap ettiği kesinlikle doğru değildir. Melisa'nın kardeşleri ile vakit geçirmesi son derece doğaldır. Herkesten konunun çocuklarla ilgili olduğunu göz önünde bulundurularak gereken hassasiyeti göstermesini rica ediyorum.''

İşte o açıklama:


Zeynep Yılmaz içini döktü!

Bunlarda ilginizi çekebilir: