Zehra Çilingiroğlu’ndan ihanet sessizliği!

Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu’nun kızı Zehra Çilingiroğlu, önceki gecce arkadaşlarıyla Yeniköy’de bir mekandan çıkarken görüntülendi.

Magazin - 13.09.2018 21:00
Zehra Çilingiroğlu’ndan ihanet sessizliği!
Zehra Çilingiroğlu, önceki gecce arkadaş grubuyla Yeniköy’deki bir ocakbaşına gitti. Geçtiğimiz günlerde Eray Ölçüm'den ihanet sebebiyle ayrıldığı iddia edilen Çilingiroğlu'na çıkan haberler sorulunca, sessizliğe gömüldü. Zehra Çilingiroğlu, annesi Hülya Avşar’ın 18’inci yaş hediyesi olarak aldığı son model lüks cipine binerek mekandan uzaklaştı.

NE OLMUŞTU?

Zehra Çilingiroğlu-Eray Ölçüm ilişkisi bir süredir dolu dizgin devam ediyordu. Genç çift, mart ayında annelerini tanıştırmış, akşam yemeğinde bir araya gelmişlerdi. Ancak beklenmeyen bir gelişme yaşanmış, Zehra Çilingiroğlu uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Eray Ölçüm’den ayrılmıştı. Çilingiroğlu'nun, sevgilisinin Bodrum’daki bir otelde iki kızla eğlendiğini duyduğu ve ayrılık kararı aldığı iddia edilmişti.

Zehra Çilingiroğlu ile Eray Ölçüm ayrıldı!

Zehra Çilingiroğlu ile Eray Ölçüm ayrıldı!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz