Yonca Evcimik'ten Yeşim Salkım'a cevap!

Yeşim Salkım'ın sabah telefonla katıldığı programda söylediği sözlere Yonca Evcimik'ten yanıt geldi.

Magazin - 22.09.2017 15:40
Yonca Evcimik'ten Yeşim Salkım'a cevap!
Bu sabah 'Duymayan Kalmasın' programına telefonla bağlanan Yeşim Salkım, Gülben Ergen hakkında çok sert sözler sarf etti. Programın sunucusu Cengiz Semercioğlu ise Salkım'a Hakan Uzan'la evli olduğu dönemde bazı isimleri kayırıp kayırmadığını sordu. Bunun üzerine Yeşim Salkım, "Yonca Evcimik ve Hilal Cebeci'nin ödülünü ben verdim. Bunun dışında kimseyi kayırmadım" dedi.

Yeşim Salkım-Gülben Ergen kavgası büyüdü!

Yeşim Salkım-Gülben Ergen kavgası büyüdü!Yeşim Salkım'ın bu sözleri üzerine Yonca Evcimik'te bir basın açıklamasında bulundu. İşte Yonca Evcimik'in o açıklaması:

"Bugün sabah yayınlanan bir magazin programında Yeşim Salkım’ın adımı geçirmesi üzerine gazeteci arkadaşlarım beni aradı. Konu hakkında sorduğunuz için bir açıklama yapmak istedim. Sanıyorum sevgili Yeşim çok hassas olduğu bir noktada isimleri karıştırdı ve olayları doğru hatırlayamadı. O dönemde birçok sanatçı arkadaşım gibi benimde kliplerim yayınlanmıyordu ve kendisinin yayınlatmadığı hakkında söylentileri bende duymuştum. Ancak gerçeklik payı var mıdır bilemem. Bunun için kendisini ziyaret edip "Bu kadar çaba, emek ve para sarfediyoruz; neden yayınlanmıyoruz?" diye sordum. Ancak ödül almak ile ilgili bırakın ricayı ödülle ilgili konuşma dahi geçmedi aramızda. Bunun ispatı olarak o ödül töreninin kayıtlarının yayınlanmasını rica ediyorum ama kesilmeden/kesintisiz. Oradaki ifadelerim ve konuşmamdan, hatta ödül törenine katılan sanatçıların tepkilerinden gerçek anlaşılacaktır. Kesintisiz yayınlanmasını özellikle rica ediyorum çünkü ödülü almamdan sonraki konuşmam canlı yayından sonraki tekrarlarda montajlanıp yayınlanmıştır. Ve "rica ederek" almış olduğum söylenen o ödülü almam ve yaptığım konuşmadan sonra takribi 2 yıl kendilerine ait tüm kanallarda yasaklandım. Takdiri sizlere bırakıyorum.
Saygı ve sevgilerimle..
Yonca Evcimik"

YEŞİM SALKIM'DAN ŞAŞIRTAN HAMLE!

YEŞİM SALKIM'DAN ŞAŞIRTAN HAMLE!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz