Yıldız Tilbe'yi sinirlendiren soru!

Önceki akşam bir ödül törenine katılan Yıldız Tilbe, Yılın Projesi Ödülü'nün sahibi oldu. Ödül töreni öncesi objektiflere takılan Tilbe, sosyal medyada yaptığı bir paylaşımın sorulması üzerine cevap vermek istemedi.

Magazin

Yıldız Tilbe'yi sinirlendiren soru! Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe, geçtiğimiz günlerde Twitter hesabı üzerinden Ayasofya'nın yeniden ibadete açılması gerektiği çağrısında bulunmuştu.

Yıldız Tilbe'nin sahne kararı!

Yıldız Tilbe'nin sahne kararı!Yıldız Tilbe de Ayasofya'nın yeniden ibadete açılması gerektiğine yönelik paylaşımlarda bulunmuştu.
Tilbe, sosyal medyadan "Ayasofya ibadete açılsın. Ayasofya'nın öyle kapalı kalması için hiçbir sebep yok, fakat ibadete açılması için başta Fatih Sultan'ın vasiyeti ve Müslüman âleminin isteği ve bir sürü sayamadığım nedenden dolayı ibadete açılmalı. Açılsın, izin mi alacağız. Valla bak, büyük bir törenle açalım, bütün ülkelerin büyükleri gelsin, yemekler dağıtılsın, Kuran-ı Kerim okunsun, çok güzel olur. Bütün Osmanlı'nın ve gelmiş geçmiş bütün vatan şehitlerinin ruhu şad olur" ifadelerini kullanmıştı.

Yıldız Tilbe’ye yaptığı bu paylaşımın sorulması üzerine "Tamam hayatım, bana böyle şeyler sormayın" diyerek sinirlendi.

Yıldız Tilbe’nin matematik problemi!

Yıldız Tilbe’nin matematik problemi!Yıldız Tilbe uyardı!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: