Yepyeni bir Işın Karaca!

Yepyeni bir albümle yepyeni bir imajla hayranlarının karşısına çıkan Işın Karaca bu defa “Ey Aşkın Güzel Kızı” ile gönüllerimize dokuncak!

Müzik - 05.02.2015 15:20
Yepyeni bir Işın Karaca!
Işın Karaca, “Ey Aşkın Güzel Kızı” ile karşımız çıktı ama ne kızzz… Işın Karaca 38 kilo verdikten sonraki haliyle gerçekten bambaşka biri oldu!

Güçlü sesi ve sempatik tavırlarıyla oldukça sevilen ve dinlenen Işın Karaca verdiği kilolarla ayrı bir güzelleşti. Kendine güveninin arttığını ve daha cesur kıyafetler giydiğini görmemek mümkün değil!

Bu soğuk havalarda içinizi gerçekten ısıtacak, sizi eskilere götürecek bir albüm “Ey Aşkın Güzel Kızı” . Bu albümde Türk sanat müziğine doyamayacaksınız…

Artık klasikleşmiş olan 11 Türk sanat müziği Işın Karaca ile tekrar hayat bulmuş.

Albüm çıktığı ilk gün iTunes Türkiye lisesinde zirvedekini yerini almış bile… Bence tam da layığını bulmuş! İlk klip çalışmasını Deniz Akel yönetmenliğinde, söz ve bestesi Yıldırım Gürses’e ait olan “Bir Garip Yolcuyum” şarkısına çekildi. Kendinizi bir anda 70’li yıllarda bulabilirsiniz!

Ben bu albümü çok sevdim hem hüzünlendiriyor hem de neşelendiriyor!


Linet Yurdakul
linet@gecce.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Işın Karaca

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz