Yasemin Özilhan'ın fitliğinin bedeli 500 bin TL!

Sosyetenin en fit çiftlerinden Yasemin ile İzzet Özilhan, spor aşklarını evlerine taşıdı. Villalarının alt katını 500 bin lirayı bulan maliyetle spor salonuna çevirdi.

Magazin - 04.11.2018 02:30
Yasemin Özilhan'ın fitliğinin bedeli 500 bin TL!
İki kızları ve evcil hayvanlarıyla Boğaz manzaralı lüks bir villada yaşayan sosyetik Özilhan çifti, spor aşklarını evlerine taşıdı. Formlarını düzenli spora borçlu olan çift, villalarının alt katını adeta profesyonel bir spor salonuna dönüştürdü. Yürüyüş bandından ağırlığa kadar birçok spor aletine tüm gerekli spor malzemelerine yer veren Yasemin ile İzzet Özilhan, spor salonlarını kum torbalarıyla da donattı.

Öte yandan villanın alt katına buhar odası ve sauna yaptıran ikili, spor yaptıkları alanın yalıtımı ve havalandırması için de hiçbir masraftan da kaçınmadı. Özel koçlarını haftanın belirli günleri villalarına çağırıp burada spor yapan çiftin, fit kalabilmek uğruna 500 bin lirayı gözden çıkardığı öne sürüldü.

Yasemin Özilhan'ın zor anları!

Yasemin Özilhan'ın zor anları!Yasemin Özilhan da modaya uydu! Üstü kışlık, altı yazlık!

Yasemin Özilhan da modaya uydu! Üstü kışlık, altı yazlık!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!