WİLL SMİTH VASAT BİR OYUNCUYMUŞ!

Film başına 25 milyon dolar kazanan, her filmi Box Office’te tavan yapan ünlü aktör Will Smith, çok ilginç bir itirafta bulundu.

Magazin

WİLL SMİTH VASAT BİR OYUNCUYMUŞ! Smith, kazandığı başarıya rağmen aslında kendisinin vasat bir oyuncu olduğunu söyledi: 'Benim rol yeteneğim vasattır, bunun bilincindeyim. Ama gerçekten hayvani bir iştahla bu açığımı kapatmaya çalışıyorum. İçim içime sığmıyor.

Yaradılış tarzımı zaman zaman dışarıya vurmak, bana güç ve enerji veriyor. Bu da beni başarıya sürüklüyor.' Will Smith, Hollywood'un gerçek 'altın adam'ı...

Değeri film başına 25 milyon dolar ve bugün Amerika'da bu parayı vermeyecek yapımcı neredeyse yok gibi... Çünkü her filmi Box Office'te tavan yapıyor. Tüm filmlerinin hasılatı rekor bir rakama, 4.4 milyar dolara ulaştı; yani kadim dostları Tom Cruise ve Tom Hanks'i bile çok gerilerde bıraktı. Tüm bunlara rağmen o inanılmaz mütevazı. Hatta 'Aslında rol yeteneğim vasat, ama başarılı olmak için hayvani bir iştahım var' demekten bile gocunmuyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: