VE SONUNDA BİTTİ

BÜLENT ERSOY, ARMAĞAN UZUN'LA YOLLARINI AYIRMAK İÇİN MAHKEMEYE BAŞVURDU. ARMAĞAN'IN, ERSOY'U YİNE ALDATTIĞI KONUŞULUYOR..

Magazin - 24.01.2008 12:25
VE SONUNDA BİTTİ
Kadıköy Adliyesi'ne avukatı aracılığı ile dilekçe gönderen Ersoy, dilekçede Armağan Uzun'un sadakatsiz ve sorumsuz davranışlarından kaynaklanan ağır kusurları ve kültür farklılığını boşanmaya neden olarak gösterdi.

İzmir'de Armağan Uzun'un genç kadınla çekilen görüntüleri de mahkemeye delil olarak sunuldu. Öte yandan Armağan'ın geçtiğimiz günlerde yine bir kadınla görüntülendiği Ersoy'un bu durum karşısında sessizliğini bozarak boşanma davası açmaya karar verdiği konuşuluyor..

Ayrıca Bülent Ersoy, dilekçede boşanma gerekçelerini şöyle sıraladı: "Tarafların evlenmesinden daha 20 gün sonra davalı Armağan Mustafa Uzun, İzmir'de başka bir kadınla beraber görüntülenmiş ve görüntüler TV ve basında yayınlanmıştır. Davalı, evliliğine zarar veren bu tür tutum ve davranışlarına devam etmiş, daha sonra 2 kez medya ve basında başka kadınlarla beraber olduğu yönünde haberler çıkmış, davalının bu yöndeki tutum ve davranışları sabit olmuştur.

Davalının başka kadınlarla olan ilişkilerinin medyaya yansıması Bülent Ersoy'un kişiliğine, haysiyetine, mesleki itibar ve kariyerine zarar vermiştir. Bülent Ersoy için evliliği ve müşterek hayatı çekilmez hale gelmiştir. Taraflar arasındaki düşünce ve kültür farklılığı da bu evliliğin devamını imkansız kılmıştır. Evliliğin devamı mümkün değildir. Tarafların boşanmalarına karar verilmesini talep ediyoruz.' Ersoy'un dilekçesinde, Uzun'un evlilik birliğine zarar verici nitelikteki sadakatsiz ve sorumsuz tutum ve davranışlarından kaynaklı maddi, manevi tazminat ve diğer tüm yasal hakların saklı tutulduğu da kaydedildi. Ersoy, bu nedenlerden dolayı eşi Armağan Uzun'dan boşanmak istediğini ve herhangi bir nafaka talebi olmadığını belirtti.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz