Vazelin hakkında bilmedikleriniz!

Özellikle kış aylarında her kadının başucunda mutlaka bir vazelin bulunur. Bulunmuyorsa bile bulunmalıdır. Çünkü eski çağ annelerimizin daha çok kullandığı vazelinin mucizeleri vücudun her yerinde kendini gösterebilecek zengin bir malzemedir.

Kadın

Vazelin hakkında bilmedikleriniz! Genellikle topuklarda ve nasırlı ayaklarda kullanılan vazelin, kesinlikle en iyi ayak bakım kremi olarak kullanılabilen fiyatta uygun, değer de kıymetli bir üründür. Özellikle yatmadan önce ılık suda yirmi dakika beklettiğiniz ayaklarınıza sürdüğünüz bu krem, bir de üzerine bir poşet geçirdiğinizde sabahına bebek ayakları kadar güzel bir ayakla uyanmanıza sebep olur. Poşeti çıkardıktan sonra ponzadan yardım alarak ölü hücrelerden tamamen arındırıp kısa sürede pürüzsüz bir ayağa kavuşabilirsiniz.

Dudaklara kullanıldığında pembeleşmesini ve dudak bakımını sağlayan bu krem için bunlar bilindik şeyler ama bilmediğiniz daha bir sürü yararı da mevcut.

Parfümlerinizin kalıcı olmadığından şikâyet ediyorsanız, vücudunuza püskürtmeden önce o bölgeye bir miktar vazelini yedirerek sürün. Sürdüğünüz yere kullandığınız parfümlerin kalıcılığı artacaktır.

Saç kırıklarını onarmada da kullanılan bu ürünü saçınıza dipten ucuna kadar sürdüğünüzde hem elektriklenmeyi önleyecek, hem de kırıklarınızı onaracaktır.

Kaş ve kirpiklerinize sürdüğünüzde daha gür kaşlara ve kirpiklere kavuşmanıza yardımcı olarak, daha canlı görünmelerini sağlayacaktır.

Yüzünüze gece yatmadan önce uyguladığınızda özellikle kuru ciltli bayanlar için, kırışıklıkların ve erken yaşlanmanın önüne geçecek, cildinizi neme doyuracaktır.

Ayakkabılarınızda meydana gelen çizilmelerinde önüne geçecek bir üründür.

YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: