URFALILAR SEFERBER OLDU

Dünya basınının peşinden koşturduğu Paris Hilton'un, Şanlıurfa'ya gideceği konuşuluyor..

Magazin - 23.01.2008 11:50
URFALILAR SEFERBER OLDU
Dünya basınının peşinden koştuğu 'magazinin first lady'si Paris Hilton'a Şanlıurfa yolu gözüktü. Kentte 2009 yılında hizmete girecek olan Hilton Oteli'nin açılışını sosyetik güzele yaptırmak için seferberlik başlatan Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Fakıbaba, "Paris Hilton neden Urfa'ya gelmesin. Onun gelişiyle kentin kültürel zenginliğini tanıtma fırsatı da yakalayabiliriz"dedi. Başkanın gayreti Urfalılardan da tam destek aldı.

Hilton International'ın bölgede iki otel birden kurmak istediğini söyleyen Fakıbaba, "Yalnızca bir tanesi için Halepli Bahçe denilen tarihi bölgeden yer tahsis ettik. 120 odalı otelin mimarisi de Şanlıurfa'ya özgü olacak" diye konuştu.

İNANCIN OLSUN PARİS GELİR

İnşaatına bu yıl başlanması planlanan otelin açılışını yapması için Paris Hilton'u da davet edeceklerini anlatan Fakıbaba şunları söyledi: 'Burada uluslararası havalimanı da var. Söylediklerimin hiçbirisi hayal değil. Ama öncelikle kendiniz inanacaksınız.'

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz