Üçü bu yaz evlenecekti!

Hüseyin Başaran'a ait uçak İran'ın başkenti Tahran'ın güneyinde düştü. 2'si kadın pilot, 1'i hostes, 8'i yolcu 11 kişi hayatını kaybetti. Uçakta bekarlığa veda partisinden dönen Mina Başaran ve 7 kız arkadaşı vardı.

Sosyete

Üçü bu yaz evlenecekti! Birleşik Arap Emirlikleri'nden Türkiye'ye gelen bir özel jet, İran'ın başkenti Tahran'ın güneyinde düştü. 2'si kadın pilot, 1'i hostes, 8'i yolcu 11 kişi hayatını kaybetti. Başaran Holding'e ait olan jette, bekârlığa veda partisinden dönen Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran ve 7 kız arkadaşının olduğu öğrenildi. 17.40'ta düşen jetin enkazına 21.30 sıralarında ulaşıldı. İran'ın resmi ajansı IRNA'ya konuşan Çaharmahal ve Bahtiyari eyaleti Kızılay Kurumu Arama Kurtarma Birimi Başkan Yardımcısı Rıza Zahiri, gecce saat 03.00 sıralarında arama kurtarma timinin olay yerine ulaştığını, dağcılardan oluşan timin, 8 cesedi teşhis ettiğini söyledi. Düşen jetin kara kutusu da bulundu.

BEKARLIĞA VEDA PARTİSİNDEN DÖNÜYORLARDI!

Hüseyin Başaran’ın kızı Mina Başaran, Murat Gezer ile geçen yıl nişanlanmıştı. Yakın bir tarihte evlenecek olan Mina Başaran kız arkadaşlarıyla birlikte Dubai'ye bekarlığa veda partisi için gitmişti. Dönüşte korkunç kaza yaşandı.


ÜÇÜ BU YAZ EVLENECEKTİ

Kazada hayatlarını kaybeden Zeynep Coşkun, Ayşe And ve Sinem Akay'ın bu yaz birer ay arayla evlenecekleri öğrenildi. Yakın arkadaşlar sırayla birbirlerinin bekarlığa veda partilerine katılacaktı.

Burcu Gündoğar Urfalı: İstanbul Teknik Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü'nde başladığı eğitimini, çift diploma programı ile Fashion İnstitute of Technology New York’ta 2011 yılında tamamladı. Mezun olma projesi ile ‘Critic’s Award’ alan ilk Türk öğrenci oldu. Hamileydi.

Sinem Akay: Mavi Jeans’in eski sahibi Çetin Akay’ın kızı Sinem Akay (27) ‘Casa di Denim’ adlı jean tasarım şirketinin kurucusuydu.

Jasmin Baruh Siloni: Takı tasarımcısı ve hamileydi.

Liana Hananel: Lily and Rose mayoları tasarımcısı, evli ve 4 aylık bir bebeği vardı.

Ayşe And: Klinik psikolog olan Ayşe And (30) nişanlıydı.

Zeynep Coşkun: Yeni nişanlanmıştı, bu yaz düğünü vardı.

Burcu Urfalı: Bug Uniform’un kurucusu.

Bunlarda ilginizi çekebilir: