TÜRKİYE'NİN BU DİZİYE İHTİYACI VAR

Efsane dizi 'Mahallenin Muhtarları'nın yazarı Kandemir Konduk, ekrana döndü. Bu akşam atv'de başlayacak 'Aman Annem Görmesin'; Konduk'un diğer projeleri gibi yine 'suya sabuna dokunacak' ve kaybolan değerlerimizi hatırlatacak! ..

Magazin - 10.04.2008 13:41
TÜRKİYE'NİN BU DİZİYE İHTİYACI VAR
Zeki Alasya-Metin Akpınar'ın efsanevi oyunları 'Devekuşu Kabare', 'Yasaklar', Perran Kutman'ın 80'li yıllara damgasını vuran dizisi 'Perihan Abla', tam 11 yıl aralıksız yayınlanan 'Mahallenin Muhtarları'... Hepsi de Kandemir Konduk'un kaleminden çıktı...

Bugüne dek 14 kitap, sayısız tiyatro oyunu ve dizi senaryosu yazan bir de 'Abuzer Kadayıf' adlı sinema filmine imzasını atan Kandemir Konduk, dört yıl ara verdiği televizyona Yonca Akasya ile birlikte yazdığı 'Aman Annem Görmesin' adlı dizi ile geri dönüyor.

Yasemin Yalçın, Tarık Pabuççuoğlu, Yalçın Gülhan ve Özlem Savaş'ın başrolleri paylaştığı dizinin şifresi ise 'samimiyet' olacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz