Tugay Kerimoğlu ve Etkin Ünal cephesinde neler oluyor?

25 yıllık evlilikleri boyunca örnek çift olarak gösterilen Tugay Kerimoğlu ve Etkin Ünal çifti, dostça ayrıldıklarını söylemişlerdi.

Magazin - 18.01.2018 15:38
Tugay Kerimoğlu ve Etkin Ünal cephesinde neler oluyor?
25 yıllık evlilikleri ardından herkesi şok ederek boşanma kararı olan Tugay Kerimoğlu ve Etkin Ünal çifti geçtiğimiz günlerde boşanma kararı almışlardı. Kararın ardından evliliklerini tek celsede bitiren Tugay Kerimoğlu ve Etkin Ünal çifti dost olduklarını belirtmişlerdi. Boşanmanın ardından Kerimoğlu, Instagram sayfasını dondurmuştu.

25 yıllık evlilikten sonra manidar paylaşım!

25 yıllık evlilikten sonra manidar paylaşım!Berke ve Melissa adında iki çocukları bulunan çiftten Tugay Kerimoğlu, boşanma öncesinde kapattığı instagram hesabını geçtiğimiz gün yeniden açtı. 103 bin takipçisi olan Kerimoğlu, hesabını açar açmaz ilk iş olarak eski eşini takipten çıkardı. Parmakla gösterilen evliliklerini bitirerek herkeste şok etkisi yaratan çift, böylece iki yabancı olduklarını gözler önüne serdi.

İngiltere'de yaşayan oğullarını bile ayrı zamanlarda görmeye giden çift, tamamen ilişkileri sonlandırdı ve adeta iki yabancı oldular.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz