Tuba Büyüküstün'den Beren Saat açıklaması!

Hürriyet Gazetesi yazarı Ayşe Arman, Tuba Büyüküstün'le röportaj yaptı. Röportajda Beren Saat'le aralarında olan rekabeti de soran Ayşe Arman, Tuba Büyüküstün'den bakın nasıl bir cevap aldı..

Magazin - 06.01.2013 11:08
Tuba Büyüküstün'den Beren Saat açıklaması!
İşte Ayşe Arman'ın Hürriyet'te yayınlanan Tuba Büyüküstün röportajı:

Onur, benim ‘panzehir’im

Kendini ifade etmeyi sevmiyor. “Ben, ben, ben” diye konuşmayı sevmiyor. Görünür olmayı sevmiyor.

Mümkün olsa, röportaj da vermeyecek. Yeni dizisi ‘20 dakika’ için yapıyor.

Şaşırtıcı bir kadın.

Herkesin ortalıkta biraz daha fazla olabilmek için geberdiği bir dünyada, “Bana ne sizin kurallarınızdan!” diyor, diyebiliyor.

Bayıldım bu haline!

Tuba Büyüküstün ‘zoraki meşhur’ gibi. Şöhretle filan alakası yok. Kendi dünyasında yaşıyor.

Bana Küçük Prens’i hatırlattı.

Biraz hüzünlü ve yalnız.

Tanımadığı insanlara kolay güvenmiyor, teslim olmuyor.

O bir ‘tek çocuk.’

Anne-baba çalıştığı için babaanneyle büyüyor, erken yaşta yuvaya gönderiliyor, işte o yalnızlığı, bireyselliği, tekilliği bence taa o günlerden miras.

Ama olumsuz bir şeyden söz ettiğimi sanmayın, o yalnızlık, Tuba Büyüküstün’ü aynı zamanda herkesten farklı ve yaratıcı kılıyor.

Çok zengin bir iç dünyası var.

İçi, dışından daha zengin ve güzel. Zaten dış güzelliğiyle ilgili değil. Kendini güzel olarak da algılamıyor. Evet çok seviyor yaptığı işi ama beş sene sonrasını bilmiyor. Bu kadar ünlü biri olup olmayacağını da umurumda da değil zaten. Şu anda aşk duyduğu için oyunculuk yapıyor, sonrası meçhul. İkizleri olduktan sonra, dizi-mizi faslını da kapatmak istemiş. ‘20 Dakika’nın başrolündeki kadın kahramanın cazibesine kapılmış, çok sevmiş, o yüzden teklifi kabul etmiş.

İnat bir kadın, sevmediği hiçbir şey yapmıyor. Ve her şeyi sorguluyor. Bir tek kocası Onur Saylak’a ve kızları Maya ve Toprak’a olan aşkını sorgulamıyor.

Onur’un sadece bakışları bile onu sakinleştirmeye yetiyor…

Beş sene sonra da ünlü olacak mıyım olmayacak mıyım kimse bilemez...

Beş yıl önceki Tuba’yla şimdiki arasında ne fark var?
- Beş yıl önce hayata ve insanlara karşı çok daha kapalı ve korunaklıydım. Bugün artık daha açık bir insanım. Yumuşadım. Kızlarım 1 yaşına geldi. Onlara baktığımda şaşırmaktan kendimi alamıyorum. 30 yaşındayım, dünyalar güzeli iki çocuğum, çok sevdiğim bir eşim ve heyecan duyarak yaptığım bir işim var. Bir insan daha başka ne ister?

İkizler senin için ne ifade ediyor?
- Oooo, onlar benim için her şey demek! 7 ay biz baktık. Onur’la ben. Sadece dördümüzdük. Şahaneydi.

Bakıcı abla filan yok muydu? Neticede iki bebek…
- Yok hayır, hiç yardım almadık. Böyle söyleyince insanlara tuhaf geliyor ama biz bize olmak istedik: Onur, ben ve yeni doğmuş bebeklerimiz. Onları hastaneden çıkardık, bir bebek olsa, ‘car seat’in yanına oturabiliyorsun ama iki bebek olunca, ı ıh, mecburen öne oturdum, Onur da arabayı kullanıyor. Macera başladı. Tabii ağlamaya da başladılar. Ben ameliyatlıyım dönemiyorum, onlara ulaşamıyorum. Her şey, bir sınav gibiydi ama biz sakin bir anne-babayız, şimdilik sınavı geçtik...

Bir sürü insan, yeni doğmuş bebeği eline almaya bile korkar…
- Biz hiç öyle değiliz. Onur da müthiş yardımcı. Lafta değil, gerçekten öyle, çok becerikli. Geceleri kızlar ağladığında, ben çok yorgunsam, beni uyandırmadan kalkıp, benim sağdığım sütten veriyor, altlarını değiştiriyordu. Ne şikâyet ettik ne de kafayı yedik. Aslında bize kalsa, çalışmayalım, etmeyelim, hep evde kızlarımızla, mutlu mesut yaşayalım! Ama böyle bir lüksümüz yok, çalışmak zorundayız. Biz her şeyi çocuklarıyla birlikte yapan bir anne-babayız. İki buçuk aylıkken onları alıp, Paris’e gittik. “Delisiniz!” dediler. Kangurularımıza taktık, bebeklerimizle dolaştık. Onları restoranlarda uyuttuk. “Çok küçükler evde kalsınlar” filan gibi takıntılarımız yok, gergin, tedirgin anne-baba değiliz, biraz rahatız galiba. Bir arkadaşım diyor ki, “Sizi seyrederken Discovery’deki aslan ailesini seyredermişim gibi hissediyorum kendimi!” Çocuklar oramızda, buramızda, gayet doğallar, üzerimize çıkıyorlar, sonra iniyorlar, biz bir şeyler yaparken, onlar hep yanımızdalar…

“Aman rüzgâr var, klima çarpar, onu elleme, bunu yeme…”
- Yok öyle şeyler. Evhamlı değiliz...

Peki anneliğinin saplantılı tarafı ne?
- Yanlarında değilsem, kontrol manyağına dönüşüyorum. Her şeyden haberdar olmak istiyorum. 8’inci ayda, hayatımıza, mecburen bir bakıcı abla girdi. Çünkü çalışmaya başlayacaktım. Ona bütün düzeni anlattım. Ve rica ettim: “Ben olmadığımda, Maya ve Toprak’la ilgili rapor ver bana. Her şeyi ayrıntılarıyla yaz. Fotoğraf gönder.” Şimdi öyle yapıyor, sürekli mesaj atıyor. Evet dizi çekimindeyim ama kızlarımla ilgili her şeyi bilmeliyim.

Arada, “Dizisi batsın, ben çocukların bir sürü şeyini kaçırıyorum!” demiyor musun?
- Diyorum. Ama annelik beni ne kadar tanımlıyorsa, oyunculuk da öyle…

Diziyi kabul ederken tereddüt ettin mi?
- Ettim. Dizi yapmak istemiyordum aslında. Çünkü dizi, hayatı çalan bir şey. Ama bu proje, beni çok heyecanlandırdı. O kadın olmak istedim, o kadını canlandırmak istedim.

Oyunculuk senin için ne kadar önemli?
- Ben insanın yaptığı mesleğin, insanın kendisi olduğuna inanıyorum. Ona sahip çıkman gerekir, çünkü o zaten sensin…

Bu role ne kadar girebildin?
- Bunu izleyenler takdir etsin. İlk bölümün reytingleri çok iyi gelmiş, umarım sever insanlar. Çok başka bir kadın. Ortada bir cinayet var, bir türlü emin olamıyorsun, o mu yaptı, başkası mı? Çözemiyorsun.

20 dakika, ‘Kaçış Planı’ filminden birebir adaptasyon mu?
- Hayır. Orijinali ‘Pour Elle’ diye bir Fransız filmi. Onunla, ‘Kaçış Planı’nın karışımı. Ezel’in senaristleri Pınar ve Kerem’in kendi yorumları da var.

Siz nasıl bir çiftsiniz?
- Onur’la ben birbirini yükselten bir ikiliyiz…

O, Tuba Büyüküstün’le evli olmakta zorlanıyor mudur?
- Yok canım. Onun tek zorlandığı şey, benim hayata bakış açımın farklılığı. Bazen “Allah aşkına Tuba, nereden bakıyorsun sen?” diyor, beni anlamaya çalışıyor. Çünkü ben tamamen kendi dünyamda yaşıyorum.

Anadolu yakasında mı büyüdün?
- Evet. Hep buradaydım. Çok seviyorum. Kahvaltıya pijamayla bile gitsen, kimsenin umurumda olmuyor!

“Ben kimim biliyor musun?” tribi atarak ortalıkta dolaşan biri değilsin…
- Ben kimim ki zaten! Beş sene sonra beni kimse hatırlamıyor olabilir. Şu anda keyif aldığım bir iş yapıyorum, iyi de yapmaya çalışıyorum ama insanın kendisini abartmaması gerekir. Bu meşhurluk da ömür boyu sürecek bir şey olmayabilir.

Doğumdan sonra kocana karşı hislerinde değişiklik var mı?
- Evet, eskisinden daha farklı bir heyecan hissediyorum ona karşı. Başka bir yanını gördüm, onu baba olarak da tanıdım. Artık hayatımda hep olacak bir adamın heyecanını duyuyorum.

Doğum nasıl bir tecrübeydi?
- Benim için hayal kırıklığı oldu! Normal doğum istiyordum. Fakat ikizlerden biri ters gelince, mecburen sezaryen olmak durumunda kaldım. Gerçi epidüral sezaryendi, uyanıktım ama çocuklarımı hemen bana vermediler, orada birtakım işlemlerden geçirdiler, yıkadılar, biri çok ağlıyordu, ısrarla, “Verin” dedim, vermediler, sinir oldum.

BEREN SAAT’LE RAKİP DEĞİLİZ UYDURUYORLAR

Beren Saat’le aranızda rekabet mi var?
- Yok öyle bir şey. Bir şey bulamıyorlar şişiriyorlar ama içi boş…

Sürekli kıyaslıyorlar sizi…
- Evet. Dizileri, oyunculardan ibaret bir şey gibi sunmak, o dizide emeği geçen herkese büyük haksızlık. Diziler benden ya da Beren’den ibaret değil ki…

Tanıştınız mı hiç?
- Hayır, denk düşmedi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

 • Bunu Facebook'da paylaş!
 • Bunu Tweet'le!
 • Bunu Google Plus'ta paylaş!
 • Bunu Pinterest'te paylaş!

YORUMLAR

(40 Yorum Yapıldı)

Misafir(kaderim) kendi farkını cok güzel gösterdin keşke herkes senin gibi olsaydı egolarından arınmış olsaydılar ama nerdeee

06.01.2013 11:31:50

Misafir(erhan) Bu iki kadının fanlarını hiç anlamıyorum yaa. Senelerdir birbirlerini yiyorlar. Kadınların gözleri aynı renk, saçları aynı renk, bir de bir zamanlar aynı adama aşık olmuşlar ve onunla birliktelikleri olmuş, ikisi de soğuk tipler. Belki Tuba biraz daha güzel bir yüze ve vücuda sahip ama ikisi de cazip değil bence. ..... ((Neyse ya, her erkeğin zevki ve bakış açısı farklıdır. Bunların ikisi de benim tipim değil.)) Fanlarına iyi eğlenceler. Ama dalaşmalarını anlamış değilim.

06.01.2013 11:59:33

Misafir(esrainci) ne tuba fanıyım ne de beren fanı.sadece oyunculukta bereni bir adım önde görürdüm (gerçi son dizisi intikamı izlidiğimde ciddi anlamda sorguladım bu beğenimi).fakat şu ropörtajla berenin o kocaman kocaman laflarla dolu,bol betimlemeli,kendisinden önce yapılmış işleri çeşitli göndermelerle sürekli iğneleyen konuşma tarzını karşılaştırınca en azından insan olarak hangisinden daha çok hoşlandığıma karar verdim.tuba gerçekten egosuz,kendi halinde bizden biri.beren ise her ne kadar egosuz,sakin bir imaj çizmeye çalışsa ya da başkaları tarafından böyle lanse edilmeye uğraşılsa da samimi değil ve zaman zaman kendini eleveriyor..madem sürekli bu ikili karşılaştırılıyor,bu da ikisinin de fanı olmayan herhangi birinin karşılaştırması..

06.01.2013 13:14:57

Misafir(nil) harika birisi,annelik cok yakismis .

06.01.2013 13:20:28

Misafir(deniz) allah nazaran korusun tam bir anne gibi konusmus mutluluklari daim olsun.tam sosyal gösterissiz bir yasantisinin olmasida cok güzel.bazi ünlüler o kadar gündemde oluyorki biktiriyorlar adeta.

06.01.2013 13:20:38

Misafir(sinemacı) Röportajı okurken 1 kez daha hayran kaldım tuba büyüküstün 'e. Sen hep böyle kal, diğerleri değişsin.

06.01.2013 13:24:09

Misafir(erko) İki kadın da benim tipim değil. Ben de diyorum ki fanlarına iyi eğlenceler. Senelerdir birbirlerini yemeye devam ediyorlar.

06.01.2013 14:41:15

Misafir(elifsu) beren saatin fotograflarında aşırı photoshop var saçlarının sol uç kısmı dikkatimi çekti şimdi saç uçları mümkün değil öyle durmazz çok amatörce ve abartıılıı...

06.01.2013 14:44:43

Misafir(can) gördüğünüz gibi tuba beren gibi her yapılan habere inanıp yorum yapmıyor. Beren filminin galasını bile tubaya bağlamıştı hatırlarsanız..

06.01.2013 14:46:07

Misafir(yazar(almanya)) tuba fanleri kapak olur ve bazi beren hayranlarina...birbirleri ile sorunlari yok..berende olsun tuba olsun düzgün insanlar..susmayi tercih ediyorlar yada böyle güzelce konuyu kapatmayi..

06.01.2013 15:11:32

Misafir(islam) ikiside hos guzel basharli ,amma beren tabiki bir bakshkadir )

06.01.2013 15:49:10

Misafir(Elvan) Beren gibi tubada asil bir durus sergilemis. Bazi Tuba hayranlari hala laf atma pesinde. Bu yazinin altinda bile. Tubanin dedigi gibi sisirilmis seyler bunlar.. Bunu derken hayranlarini kast etmis. Beren hayranlarina sesleniyorum. Bence artik hic yorum falan yapmayalim,kötu yorumlara cevap vermeyelim yani. Bizler susalim, reytingler ve berenimizin yaptigi isler konussun. Onu yalniz birakmiyalim yeter. Kim cemkirirse cemkirsin. Berene ve tubayada basarilar.

06.01.2013 16:07:42

Misafir(nur) gönülçelen dizisine başladığında da dizilere ara vermek istiyordum ama bu dizide beni çeken bir şey vardı demişti şimdi aynı şeyi bu dizi için söylüyor, samimi bulmadım. 3-5 yı ara ver çocuklarını büyüt

06.01.2013 17:00:58

Misafir(esra) tubayi cok mutevazi buluyorum,kendi halinde hirsli olsaydi evlenip coluk cocuga karismazdi yada rakip gordugu kisiye karsi dedorant reklamini kabul ederdi..onada teklif edildi kabul etmedi rakip gormuyorum bereni dedi ve 1 milyonu elinin tersiyle itti fanlari kizicak ama gercekleri soyliyeyim beren asiri hirsli para icin ne filmler ne sahneler yapti gidin google bakin sevdiginiz berenin halini gorun..

06.01.2013 17:01:54

Misafir(gaye) beren ve tuba arasinda tabiki fark var...tuba aile dizilerini filmlerini tercih ediyo beren sevisme yatak rollerini tabiki beren tubadan bir kademe ustte...cunku cok ayri film ve dizilerde oynuyolar

06.01.2013 17:03:27

Misafir(secil) tuba:turkan soray.............beren saat:ahu tuba,serpil cakmakli,harika avci.................full stop........

06.01.2013 17:04:38

Misafir(irem) bulent inalle beren gezerken,bulent inal tubayi gorunce biryerde oturalim konusalimmi diye bir cafede tuba ve bulent inal konusurken beren cilgindan deliye donmus ayri masaya gecmis..bu haber dogru...karsilastilar

06.01.2013 17:12:24

Misafir(misafir) iste ben bu yuzden seviyorum tuba buyukustunu ya zaten seviyorum ama bu mutevaziligini gordukce artiyor sevgim.magazinden uzak mutevazi,oyunculugu cok iyi degil ama insallah kendini biraz gelistirir ozaman reytingleri ikiye katlar eminim,Allah herseyi kalbine gore versin.

06.01.2013 17:17:29

Misafir(ebru) Misafir(can) sen kafan almiyor galiba..beren saat hicbir zaman Tuba B. hakkinda konusmadim..Magazin uydurmasi...Beren saat hep Tuba ilgili konulardan uzakdur..konuyu acildigi zaman kapatdi..ne gerek var yine beren saati elestirmeye...sizin kafaniz gercek almiyor..tuba bile sizden daha mantikli konusuyor.. Misafir(elifsu) demekki bu habere fotoyu ekliyen pek becerilki degilmis...beren saat güzel ve zarif biri..

06.01.2013 18:25:06

Misafir(merve) Misafir(elifsu) ikisinin resminde de photoshop var. Beren'in saç uçlarının öyle durmasının nedeni fotoğraf kesilmiş, fakat kesen iyi kesememiş ayrıca uçuşan saçı kesmek de zordur zaten. Eleştirecek başka bişey bulamadınız büyük ihtimal, onun eseri bu. Kabul edin ki Beren, Tuba'dan daha başarılı. Daha iyi senaryolar seçiyor. Daha iyi oynuyor. Sadece Aşk-ı Memnu bile Tuba'nın tüm kariyerine bedel bana göre.Tuba sadece modellik yapsın, oynayamıyor çünkü.

07.01.2013 07:51:29

Misafir(dido) bence ikisi de dort yaprakli yonca'nin iki yoncalari ve asla birbirlerine benzemiyorlar, sadece ayni donemde, ayni populerlige varmis olmalarindan dolayi kiyaslaniyorlar ama biri elma biri armut, nasil her ikisini de ayri ayri seviyor ve yemeden duramiyorsak bu meyvelerin ayni sekilde onlari da iki farkli aktris olarak begenmeli ve izlemeliyiz, artik onlari ayiran yeni bir ozellik daha var ustelik, Tugba bir anne, anne oldun mu hayata bakis acindan, ozel isteklerine her sey A'dan Z'ye degisiyor ve anne olan kadina hayat baska bir ustunluk veriyor, Beren'i de Tugba'yi da seviyorum ve Beren'e de Kenan Dogulu ile birlikteligini pekistirmesini ve saglikli, sihhatli bebeklerle hayatlarini taclandirmalarini diliyorum. Duzen, huzur insanin verimliligini arttiran nicelikler ve bu bayanlarin caliskan olmalarini, Turk kadininin modern yuzunu gostermelerini takdir ediyorum, bence Beren ve Tugba yoncalarin iki yapraklarini dolduruyor ama daha iki yaprak bos, sizce onlari bu piyasanin hangi aktrisleri doldurur acaba biz onu tartisalim :)

07.01.2013 08:40:47

Misafir(mesim) cok hos guzel bir hanim sanki iki cocuk annesi deyil ,is gibi yeni diziside simdilik iyi bakalim nasil gedicek

07.01.2013 11:05:04

Misafir(ayse) Artık öyle dört yapraklı yonca monca devri kalmadı. O dediğiniz, 60'lı yılların sonları ve 70'li yılların başlarında Türkan Şoray, Fatma Girik, Hülya Koçyiğit, Filiz Akın için söylenmiş bir deyim. Günümüzde artık böyle bir şey mümkün değil. Şartlar çok farklı, çok fazla oyuncu var ve şu ya da bu şekilde izleyenleri, beğenenleri var. ..... Mesela geçen gün biri yazmış; ''''CEYDA ATEŞ'''' iyi bir oyuncu değil ama seven ve izleyenler var. Aynı şekilde ''''SEDEF AVCI'''' pek iyi oyuncu sayılmaz ama seven ve izleyenler var. Dizilerde ve filmlerde oynadığı için eleştirilen (ÖPÜŞME sahnelerini kabul etmiyor diye de hakkında çok konuşulan) ''''SİNEM KOBAL'''' da iyi oyuncu sayılmaz ama sevenleri var. ..... Abartmayın yaa. Ne bu yani? Herkes kendi ekmeğini kazanıp gidiyor, bu isimler birbirine laf atmadığı halde fanların kavgası nedir, anlaşılmaz bir durum.

07.01.2013 11:50:07

Misafir(erhan) Ben de her iki kadını da beğenmiyorum doğrusu. İkisi de TİPİM DEĞİL, beğenenleri niçin kavga ediyor bunu da anlamıyorum. ..... ((Galiba bir ara ikisi de aynı adama aşık olmuşlar ve onunla olan birliktelikleri ard arda geldiği için fanları birbirine girmiş. Yani Bülent İnal Tuba'yı bırakıp Beren'le olmaya başlamış, Beren de kendi filminin galasında Tuba'nın gözü önünde Bülent'le sarmaş dolaş olunca Tuba fanları tarafından yuhalanmış. ..... Tuba onlarla karşılaşmamak için salondan çıkıp filmi başka bir salonda izlemiş. ..... Ama kaç sene geçtiği halde (ve Bülent İnal evlendiği halde) iki kadının fanları arasındaki kavga hep sürmüş.)) Bildiğim kadarıyla durum böyle gelişmiş.

07.01.2013 12:46:53

Misafir(kar yağıyor...) Ayşe Arman a bravo. Bu güzellikten bizlere bu samimiyeti aktarabildiği için. Tuba o samimiyeti hissetmiş vede çok rahat cevaplar vermiş. Nasıl güzel bir insansın Tubacım... Rabbim nazarlardan korusun seni ve aileni. Minik yavrularınla, eşinle sağlıklı, mutlu bir ömür diliyorum sana canım... canım. Duygularını, hissettiklerini nasıl güzel anlatmış. Annelik gerçekten çok yakışmış Tubama. O ceylan gözlerde mutluluk ve huzur var, bozulmasın inş. Mütevazi hep öyleydi zaten. Biraz kapalı kutu... ben onu böyle sevdim. Kendi güzel, ruhu güzel prenses. Seni bizlere tanıtıp, bizlere ulaştıranlara da tşk. ediyorum. Farklı bir mutluluksun benim için. Zor günlerimde seninle bir nebze olsada unuttum kendimi. Bir gazeteci aşağılamış orta yaş kadınların sevdikleri diye, ne güzel bu yaşın kadınları, zorluklar nedir bilir, hayatın yükünün fazlasıyla farkındadırlar. Ayrıca onların sevgileri gelip geçici değildir. Ben bu yerli güzeli seviyorum 'demişlerya türk tipi diye', onlar avrupai takılsınlar. Tubacım iyiki varsın, iyiki bizimlesin. Güzeller güzeli SEN BAŞKASIN.

07.01.2013 13:28:52

Misafir(misafir) tubanın her dizi başlangıcında ben dizi yapmayacaktım, ama bu rol beni çok çekti demeye devam etmesi tesadüf herhalde:D çekiyorsanız çekin arkadaşım dizinizi ama bu nazlı gelin halleri de bir komik oluyor artık..gereksiz. ki yıllardır oyunculuğunda bir adım değim yok yani tubanın kusura bakmasın da...

07.01.2013 13:41:12

Misafir(konuk) sürekli kocası ve çocuklarını anlatıyor....of sıktı ama. herkesin kocası, çocuğu var, e yeter ama bize ne yahu....fanlara tuba haberi olsun diye, ikide bir de yok çocuğunuz, yok kocanız...baydı :( oyunculuk zaten yok, olan da gitti...çocuk ve kocası ve ev hayatını anlatmak kaldı tabi...bi de demezler mi ay ben konuşmak istemiyorum da filan da falan da... niye iki günde bir aynı şeyleri anlatıyorsunuz o zaman? geçiniz bunları...

07.01.2013 14:42:33

Misafir(serdar) bana göre BEREN SAAT VE TUBA BÜYÜKÜSTÜN de çok iyi oyuncu değiller iyi projelerde yer almış ve sevenleri olan oyuncular bu işler artık fanların nekadar tıklama okadar ekmek ile olmaya başladı iyi oyuncular var ama onların popülerliği ve fanları yok. Beren aşkı memnuda o cesur sahnelerde oynamasaydı ve çevirdiği filmlerde yine o cesur sahnelerde olmasaydı ses getirmezdi çünkü abartılacak bir oyunculuk sergilemiyor ama işini iyi yapıyor hazal ceyda sinem sedef tuba vd gibi oyunculukları hep birbirinin aynı ama fanlar birini hedef alıyor o iyi oyuncu bu kötü oyuncu diyerek rakipleri karalıyor ve kendi oyuncularını öne çıkarmaya çalışıyorlar sinem kobala da bunu yaptılar ama birbirlerinden farklı oyuncu değiller medyada buna göz yumuyor bir iki fanın yorumunu sanki genel kitlenin yorumu gibi yayınlıyor köşelerine taşıyor.ben şimdi twetterda bir oyuncuyu hedef alsam bir kuyuya taş atmak gibi yayılır bu kadar basit yani. hepsi işini yapıyor bırakın yapsınlar karalamaya gerek yok fanların çoğu 13 15 yaş zaten)uymayın

07.01.2013 14:59:04

Misafir(mine) Misfair(secil) karsilastirmanda cok sacmaladigin farkindasin....Türkan soray olsun nebahat cehre olsun hülya kocyigit olsun filiz akin olsun....daha varda hepsi yazmigim..hepsi beren saat cooook begeniyor...beren saat zarif düzgün ve cok iyi oyuncu..bosyere kiskanmayin....Tuba B. ve Beren saat yakinda insallah cok iyi arkadas olcaklar...

07.01.2013 19:06:48

Misafir(Busela) Tuba Büyüküstün`nü sevmem.Hiç bir dizisini seyretmedim.Bana açıkcası çok soğuk ve bir o kadarda donuk bir bayan gibi geliyor.Ama yaptğı bu röportajda bana içten sıcak ve bir o kadarda samimi geldi.Evet gerek biz fanlar gerekse medya olsun bazı şeyleri abartıp kaşımızdaki kırılır mı üzülür mü diye hiç düşünmeden konuları büyütüp bir sorun haline getiriyoruz.Evet zamanında aynı beye aşık olmuş olabilirler neticede ikiside güzel alımlı genç yetenekli kadın.Hal böyle olunca kalbe söz geçirmek zor olur.Ki biz buna karışmayız.Kendi aralarında çözülmesi gereken sorundu bu medyanın ya da biz fanların değil.Çünkü kimsenin özel hayatına karışamayız.Tuba Hanım`ın bu söylediklerine sonuna kadar katılıyorum.Ve bizi yani Tuba Beren fanlarınıda tamamen medya rekabete sokmuştur.Ne Tuba Hanım ne de Beren Hanım bu güne kadar birbirleri hakkında olumlu ya da olumsuz hiç bir söz söylememiştir ve kırmamıştır.Tamamen fanları rakabete sokan medyadır.Hal böyle olunca ister istemez biz fanlarda rakabete girdik.Ben Beren fanı olarak Tuba Hanım`ın bu söylediklerine tamamen katılıyorum.Ve bu röportaj sayesinde Tuba Hanım`a karşı az da olsa ön yargım kırıldı.Umarım Tuba Hanım`ın bu söyledikleri iki sanatcı fanların arasındaki rakabeti kaldırır ve bir daha böyle saçmalıklar yaşanmaz.Ve medyada bu rakabet ateşinin fitilini bir daha ateşlemez.Tuba ve Beren`in yeni dizileri hayırlı uğurlu bol reytingli olur inşallah.İkisinede başarılar ve mutluluklar.

08.01.2013 06:16:52

Misafir(tubamonurummayamtoprağım) nerde senin gibi kişiler kendini o kadar güzel anlattınki daha çok hayran oldum sana sen hiçkimseyle kıyaslanamazsın çünkü sen çok farklısın hep mutlu ol onurumlada çok yakışıyorsunuz seni çokk seviyorum ve beğeniyorum çok başarılı olmanı diliyorum sana olan sevgimi hayranlığımı nasıl anlatabilirimki bilimiyorum bebeklerinde senin gibiler maaşşallah berenide çok seviyorum ama sen benim için çok farklısın belki beren senden daha başarılıdır ama benim gözümde türkiyedeki hatta dünyadaki en başarılı en güzel kadın en özel anne ve eş sensin sen birtanesin seni çok seviyorum 3 3

08.01.2013 11:10:13

Misafir(tubamonurummayamtoprağım) misafir (merve) herkesin kendi düşüncesi sen karışamazsın herkes istediği yorumu yapabilir evett tuba belki çok iyi bir oyuncu değil ama en azından oda bizim gibi insan bence iyi bak sonra konuş beren ve tuba aynı tabloda bile olamaz çünkü ikiside farklı tuba aile dizilerine yönelik oynuyor ve hakkınıda veriyor bence sen boş boş zırvalama!!

08.01.2013 11:17:56

Misafir(yagmur) yine fanlar birbirine girmiş.tubanın açıklamış ama yok....bu FANLARIN KAVGASI BİT MEZ/ER. bence bitMEZ.

08.01.2013 13:28:58

Misafir(serhat) beren saatin rol yapması itici hatta sırandandan öte kıza nolmuş anlamadım diziyi izlerken sıkıldım tuba büyüküstün için emin olamadım çünkü bir rol göremedim daha ilker sayesinde izledim umarım beren kendini toparlar yoksa diziyi izlemem.gökçe bahadır izlerim kız çok iyi

08.01.2013 16:45:01

Misafir(haluk kukul) türk sinemasında bütün zamanların dört kadın kralicesi var.fatma girik türkan şoray hülya koçyiğit ve filiz akın.hiç kimse onların eline su bile dökemez.yok öyle 2 tane dizi ile büyük oyuncu olmak.bu dört kadın gibi 50 yıl zirvede kalacaksın.hala bir numaralar.hala çok seviliyorlar.karşılaştırdıgınız kişiler bile bu dört sultana mutlaka hayrandır.onların sevgisi bunlara bu meslegi sevdirmiştir.her dönem kimler gelip geçti.ama hala fatma girik türkan şoray hülya koçyiğit ve filiz akın evlerimizden birileri gibi çok seviliyorlar.

18.01.2013 20:47:17

Misafir(nuray uzun ) bayılıyorum bu kadına ne kadar da mütevazi........ttttttttttttuuuuuuuuubbbbbbbbbbaaaaaaaaa

28.03.2013 14:54:22

Misafir(Baleli ) Yine de yalnız olduğu gibi göründüğünü gösterdi bu röportajla. Söylediği gibi kendi dünyasında yaşayan bir insan Tuba Büyüküstün. Milyonların onu neden çok sevdiğini bilmek istiyorsanız bu söylediklerini okuyun bence. Yaptığı işi çok sevmesi dizilerinin ve filmlerinin sınırları aşarak daha çok sevilmesine sebep olmuştur. Seni zaten böyle seviyoruz Tuba Büyüküstün. Hep böyle kal. Facebook`ta yaklaşık 1 900 000 fan sayısını elde etmek hiç kolay değil. Her zaman göründüğü gibi doğal ve samimi olduğu için o, hep sevilecek. Ben buna eminim. Filiz`imiz, Aysun`umuz, Meleğimiz ve tabiki Asi`mizsin . Azerbaycandan sevgiler ve selamlar!!!!!!!!!!!!11

25.05.2013 06:55:05

Misafir(Arzu dilek) Yazısından anladığım kadarıyla ve tabi basından gördüğümüz kadarıyla tek kelime ile harika insan olması gerektiği gibi müthiş aile tabi bu anlattıkları mutsuz ya da bu hayatı başaramamış bazı hanımların beylerin canını sıkabilir o yüzden herkesin kocası çocuğu var diyebilir insanlar ama önemli olan böylesi olması insanın bunu sağlaması.Ünlü olmasanda senin hayattaki duruşun böyle olurdu eminim tebrikler başarılar....

09.07.2014 12:28:46

Misafir(Eren) Beren silikonlu tuba doğal <3 gerçek bir kadın bence

20.07.2015 19:15:57

Misafir(elif) ikisininde cansel elçin ,engin akyürek kıvanc tatlıtuglada olacak,bülent inalla gecmişleri ve güzellikleri cok ortak yonlerı var aslında

10.08.2016 16:47:28
Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz

EN ÇOK TIKLANANLAR

 • Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan'dan ortak dava!
 • Aslıhan Doğan gitti, Sinem Kobal geldi!
 • Reytinglerin galibi hangisi oldu?
 • "Çi"de "Fi" kadar cesur olacak mı?
 • Reytinglerin galibi hangisi oldu?
 • Hesapta bir karşılıklık mı oldu?
 • O sözler duruşmaya damga vurdu!
 • Hacker çetesini hangi ünlü çift yakalattı?
Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan'dan ortak dava!