Tuba Büyüküstün ile Umut Evirgen arasında Bodrum tatilinde gerginlik!

Tuba Büyüküstün kızları Maya ve Toprak ile birlikte annesinin Bodrum-Türkbükü’ndeki evinde tatil yapıyor. Sevgilisi Umut Evirgen ise Bodrum’da bir otelde kalarak Tuba Büyüküstün'e eşlik ediyor. Tuba Büyüküstün ile Umut Evirgen, kapıda ayaküstü konuştu. Çiftin konuşmaları gergin geçti. Umut Evirgen'in tartışmanın ardından gaza basıp gittiği öğrenildi.

Magazin - 25.07.2018 09:53
Tuba Büyüküstün ile Umut Evirgen arasında Bodrum tatilinde gerginlik!
Tuba Büyüküstün kızları Maya ve Toprak ile birlikte annesinin Bodrum-Türkbükü’ndeki evinde tatil yapıyor. Sevgilisi Umut Evirgen ise Bodrum'da bir otelde kalıyor. Umut Evirgen önceki gün Tuba Büyüküstün'ün evinin önüne geldi ve aracının içinde 20 dakika bekledi. Daha sonra Tuba Büyüküstün dışarı çıktı. Önce kamera olup olmadığını kontrol etti ardından da araca doğru yöneldi. Tuba Büyüküstün ile Umut Evirgen ayak üstü sohbet etti. Konuşma oldukça gergin geçti. Umut Evirgen tartışmanın ardından gaza basıp gitti. Tuba Büyüküstün, kızları Maya ve Toprak’ı, Umut Evirgen ile bir araya getirmedi. Büyüküstün, formda vücuduyla dikkat çekti.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz