Tuba Büyüküstün, Defne Samyeli'ni kıskandı mı?

Tuba Büyüküstün'ün Defne Samyeli'ni kıskandığı yönünde çıkan haberler iki isme de ayrı ayrı soruldu. Bakın iki güzel bu sorulara ne yanıtlar verdi?

Magazin - 11.01.2018 11:38
Tuba Büyüküstün, Defne Samyeli'ni kıskandı mı?
Tuba Büyüküstün önceki gün sevgilisi Umut Evirgen'e ait mekandan çıkarken görüntülendi. Magazin muhabirlerini karşısında görünce hızlıca aracına binen Büyüküstün'ün yüzünün asıldığı görüldü. Muhabirlerin "Yeni yıla çocuklarınızla girdiniz, nasıl geçti?" sorusuna oyuncu, "Umarım sizin de iyi geçmiştir" cevabını verdi.

Onur Saylak'tan Tuba Büyüküstün itirafı!

Onur Saylak'tan Tuba Büyüküstün itirafı!DEFNE SAMYELİ SORULUNCA...

Tuba Büyüküstün'ün aracına bindiği sırada gazeteciler hızlıca "Defne Samyeli'nin kıskandığınız doğru mu?" diye sordu. Güzel oyuncu bu soruyu, "Hoşça kalın" diyerek geçiştirdi.

Tuba Büyüküstün, ikizleriyle Paris’e uçtu!

Tuba Büyüküstün, ikizleriyle Paris’e uçtu!AYNI SORU SAMYELİ'NE DE SORULDU!

Kıskançlık ile ilgili sorular Akmerkez'de görüntülenen Defne Samyeli'ne de soruldu. Samyeli, "Arkadaşlar gülüp geçiyoruz bu konulara. Haber çıkarmaya çalışıyorsunuz ama buradan bir şey çıkaramazsınız. Ciddiye dahi almıyoruz" dedi.

Tuba Büyüküstün teftişte!

Tuba Büyüküstün teftişte!Tuba Büyüküstün'ün Defne Samyeli'den isteği...

Tuba Büyüküstün'ün Defne Samyeli'den isteği...YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz