Teoman: Homoseksüel olsaydım daha mı iyiydi?

Çapkınlıkları müzik kariyeriyle yarışan Teoman’ın, geçtiğimiz günlerde çıkardığı anı kitabı ‘Fasa Fiso’da bu yönüyle ilgili bir anekdota da yer verdiği ortaya çıktı

Magazin - 10.04.2018 18:43
Teoman: Homoseksüel olsaydım daha mı iyiydi?
HT Magazin'den Arif Hür'ün haberine göre, ünlü rock’çı, 20’li yaşlarındayken annesinin çapkınlıklarından dert yandığını belirtip, “Anneme ya homo olsaydım daha mı iyiydi” dedikten sonra hemen telaşlanıp, “Aman Allah korusun, cık cık” deyip tahtaya vurup konuyu bitirmişti” ifadelerine yer verdi.

Teoman’ın kitabında, “10’lu yaşlarımda idealimdeki kadın Emel Sayın’dı” ifadesi de yer alıyor.

Teoman geçtiğimiz gün City's AVM'de görüntülendi. 'Fasa Fiso' adlı yeni kitabını çıkardığını belirten Teoman, "Kitapta beni etkileyen müzisyenler, tanışmalarımız ve benimle ilgili hikayeler var" dedi.

Ardından kendi üslubu ile konuşan ünlü şarkıcı, "Fasa fiso işte, ama sadece benim için. Tanıştığım ve etkilendiğim insanlar için değil" ifadelerini kullandı.

Sahne korkusundan da bahseden Teoman , "Bu yaşıma geldim yüzlerce konser verdim ama sahne korkusunu yenemedim" şeklinde konuştu.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Teoman

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz