Teoman: Aşksız seks ağrıyı geciktirir!

Teoman verdiği bir röportajda aşk üzerine çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Magazin - 20.01.2018 14:21
Teoman: Aşksız seks ağrıyı geciktirir!
Teoman, 'Koyu Antoloji’yi ve ruh halini Posta'dan Işıl Cinmen'e anlattı. Aşk üzerine de konuşan Teoman, "Gereksiz seks diye bir şey var mı? Yani ilişki yaşamaya müsait bir karakteri olmayan insanın yalnızlık duygusundan kurtulmak için ya da ‘sevgi shot’ gibi, geçici sevgi almak için insandan insana koşması işe yarıyor mu?" şeklindeki sorusuna şu cevabı verdi:

Teoman: Hedefim yok!

Teoman: Hedefim yok!"İnsanın, insandan insana koşması şarkımdan aldın bu kullanımı… Bu, bir yarayı kapatmak içinse boş bir çaba. Ağrıyı geciktiriyor ama azaltmıyor. Hatta boşluk duygusunu çoğaltıyor. Ama kalbimiz yaralıyken ya da birini sevecek mecalimiz yokken ya da yalnızlık çekilmezken birilerinin varlığına yine de ihtiyaç duyuyoruz. Seks isteği, şefkat ihtiyacı gibi nedenlerle boşu boşuna çabalıyoruz. Uzun süreler boyunca böyle yaşadıkça da ağrı kesici niteliğini kaybediyor bu ilişki biçimi. Yalama oluyorsun. "

Teoman: Haydi kızlar bana gidiyoruz

Teoman: Haydi kızlar bana gidiyoruzAyrıca Teoman müzik kariyeri üzerine de çok çarpıcı bir itirafta bulundu. Şarkıcı artık şarkı yazmayacağını söyledi. "Yeni şarkılar yazmayı düşünmüyorum" diyen Teoman, "Şu an müzikal olarak beni motive eden tek şey, geleceğe güzel şarkılar bırakmak. Eskiden yazdığım şarkıları derleme toplama işine o yüzden girdim. ‘Koyu Antoloji’ albümü bunun başlangıcı" dedi.

Evliliğe tövbeli!

Evliliğe tövbeli!YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Teoman

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz