TEHLİKELİ YAKINLAŞMA

Burcu Kara'dan ayrıldıktan sonra adı pek çok isimle anılan şarkıcı, Çağla Kubat'la yakınlaştı.

Magazin - 06.05.2008 15:49
TEHLİKELİ YAKINLAŞMA
Oyuncu Burcu Kara'yla evlilik hazırlığı yaptığı sırada ayrılan Yavuz Bingöl, herkesi çok şaşırtmıştı. Nikah günü bile alan ünlü çiftin ayrılığına gerekçe olarak da 'Yavuz Bingöl, Burcu Kara'yı dövdü' ve 'Burcu Kara, Yavuz Bingöl'ün alkol sorunu olması yüzünden ayrılık kararı aldı' gibi gerekçeler gösterilmişti.

ALKOL YÜZÜNDEN...
İddialara göre; Burca Kara ayrılığın ardından adı Vildan Atasever ve Sinemis Candemir gibi isimlerle anılan eski nişanlısını 'alkolü bırakma' şartsı koşarak affetmeyi kabul etti. Ancak kısa bir barışma süresi yaşayan ünlü çift, yeniden ayrıldı. Bu arada Burcu Kara'nın da adı Gökhan Tepe'yle anıldı ve güzel oyuncu 'Yavuz Bingöl'e geri dönüş yok' sinyalleri verdi. Bunun üzerine şarkıcı; artık gözünü başka aşklara çevirmeye karar verdi.

OLUMLU SİNYALLER
İşte bu sırada Yavuz Bingöl'ün karşısına Çağla Kubat çıktı. Bir arkadaş ortamında tanışan Çağla ile Yavuz, telefonlaşmaya ve mesajlaşmaya başladı. Birbirlerini tanımaya çalışan Çağla Kubat ile Yavuz Bingöl'ün çevrelerine aralarında bir aşk başlayabileceği yönünde sinyaller verdiği konuşuluyor.
Takvim
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz

Bunlarda ilginizi çekebilir: