Tanem Sivar’ın köpeklerini zehirleyen kişi hakkında karar çıktı!

Sunucu Tanem Sivar ve eşi Edhem Dirvana'nın köpekleri ’Django’ ve ’Pamuk’u zehirleyerek öldüren komşu Kaan Ü.'nin görülen mahkeme sonrası cezası belli oldu.

Magazin

Tanem Sivar’ın köpeklerini zehirleyen kişi hakkında karar çıktı! Marmaris'in Bozburun Mahallesi'nde 2017 yılında meydana gelen olayda Tanem Sivar-Edhem Dirvana çiftinin komşuları olan Kaan Ü.'nün ’Django’ ve ’Pamuk’ isimleri zehirlediği iddia edilmişti.

Tanem Sivar gözyaşlarını tutamadı!

Tanem Sivar gözyaşlarını tutamadı!Ünlü çiftin köpeklerinin zehirlenerek öldürülmesi o dönem sosyal medyada günlerce konuşulmuştu. Komşu Kaan Ü'nün havaya ateş ederek ikiliyi tehdit ettiği görüntüler yankı uyandırmıştı.

İki kez gözaltına alınan ve son olarak tutuklanan komşu serbest bırakılmıştı.

Savcılık, elde edilen delil ve bilgiler doğrultusunda, Edhem Dirvana ve annesi Sevim Zeynep Dirvana’nın şikayetçi olduğu Kaan Ü. hakkında, köpekleri zehirlediği suçlamasıyla iddianame hazırladı.

Tutuksuz sanık Kaan Ü.’nün, Türk Ceza Kanunu’nun 151/2 maddesi kapsamında ’mala zarar verme’ suçundan 4 aydan 3 yıla kadar hapis veya adli para cezasına çarptırılması istendi.

Kaan Ü. duruşmaya gelmezken, avukatı hazır bulundu. Hakim, yargılama sonunda sanık Kaan Ü.’ye 1 yıl 7 ay 20 gün hapis cezası verdi.

Cansu Dere'nin çocuk aşkı!

Cansu Dere'nin çocuk aşkı!Tanem Sivar'dan kardeşine doğum günü mesajı!

Tanem Sivar'dan kardeşine doğum günü mesajı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: