Tanem Sivar hamilelik kilolarını nasıl verdi?

Tanem Sivar, Bozburun Yat Kulübü'nün sahibi olan Edhem Dirvana ile Aralık 2015'te Avustralya Sidney'de nikah masasına oturmuştu.

Magazin - 17.04.2018 01:15
Tanem Sivar hamilelik kilolarını nasıl verdi?
Ağustos 2017'de oğlu Süleyman Dirvana'yı dünyaya getiren Tanem Sivar, hamilelik döneminde aldığı kiloları hızla verdi. Sivar hamilelik döneminde aldığı 12 kilonun tamamını 7 ayda verip 49'a düştü.


Tanem Sivar'ın hamilelik kilolarını diyet yaparak değil, minik oğlu Süleyman ile ilgilenmekten hem de çok sevdiği köpekleri Django'nun öldürülmesine duyduğu derin üzüntüden verdiği öğrenildi.


Sivar, köpeği Django'yu Instagram hesabından, '' Nerdeyse tüm yaz günde ortalama 4 saat Edhem ile yelken yapan #djangobozburun evde kaldığı zamanlarda sahilden hasretle eve dönüşünü beklerdi... Canım Django sevgi dolu, şefkatli Django. / DAVAmiz hepimizin davasi sahipli sahipsiz dostlarimiz icin bu ayin 17 sinde #hayvanhakları'' notuyla videosunu paylaşarak andı.

İşte Tanem Sivar'ın o paylaşımı:Django'yu öldürmekle suçlanan komşuları Kaan Ünveren yarın hakim karşısına çıkacak.

Tanem Sivar'ın yeni köpeğiyle ısınma turunda!

Tanem Sivar'ın yeni köpeğiyle ısınma turunda!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz