Şükran ve Caner’in Ağva kaçamağı!

Caner Erkin ile Şükran Ovalı, Ağva'da tatil yapıyor.

Magazin

Şükran ve Caner’in Ağva kaçamağı! Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin hamile eşi Şükran Ovalı'yla Ağva'da kısa bir tatile çıktı. Milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı fırsat bilen çift aşk tazeliyor. Geçtiğimiz gün güzel havanın tadını çıkaran Caner Erkin-Şükran Ovalı çifti deniz bisikletine bindiği görüntüleri de sosyal medyadan paylaştı. Ayrıca ikili bol bol romantik selfie'ler çekti.

Bebeğin cinsiyeti belli oldu!

Bebeğin cinsiyeti belli oldu!
ZOR GÜNLERİ GERİDE BIRAKTILAR!

Geçtiğimiz haftalarda Şükran Ovalı uzun süredir birlikte olduğu köpeği Çilli'yi kaybetmişti. Çilli'nin ölümünün ardından büyük bir üzüntü yaşayan Ovalı, eşi Caner Erkin'in taksiciyle yaşadığı polemik sonrası daha büyük bir üzüntüyle karşı karşıya kalmıştı. Bu tartışma sonunda Şükran Ovalı'nın hamile olduğu ortaya çıkmış ve aile müjdeli haberi paylaşmaktan mahkum kalmıştı. O dönem Şükran Ovalı'nın sürekli ağladı ve zor zamanlar geçirdiği yazılmıştı. Çift bu zor günleri bu kısa tatille aşmaya çalışıyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: