Spiaggia Grande, Kenan Doğulu da zarar etti!

Spiaggia Grande'nin Kenan Doğulu konserinden zarar ettiği konuşuluyor.

Dedikodu - 27.08.2018 12:52
Spiaggia Grande, Kenan Doğulu da zarar etti!
Kenan Doğulu, Spiaggia Grande’de son kumsal konserini verdi. Biletler standlar 10 bin, localar ise 25 bin lira olarak satışa sunuldu. Konser satışından 250 bin lira gelir elde edildiği söyleniyor. Fakat kulislerde Kenan Doğulu'nun yüksek maliyeti ve sahne düzeni nedeniyle konser için 500 bin lira harcandığı ve mekanın 250 bin TL zarar ettiği konuşuluyor. Konsere ilginin beklenen seviyede olmadığı ve bazı standların boş kaldığı da söylenenler arasında. Eğer iddialar doğruysa sezon sonu bu güzel mekan için kötü bitmiş gibi görünüyor.


Kenan Doğulu son olarak eşi Beren Saat'e yazdığını açıkladığı "Yosun" şarkısıyla gündeme gelmişti. "Yosun" Youtube'da 1 ay içinde sadece 2 buçuk milyon görüntülenme aldı. Aynı dönem piyasaya sürülen Oğuzhan Koç'un "Takdir-i İlahi"si 1 ayda 21 milyon izlenirken, Edis'in Emina ile düet yaptığı "Güzelliğine" isimli şarkısı 1 ayda 15 milyondan fazla görüntülenme aldı. Bu rakamlara bakılırsa Kenan Doğulu, Youtube'da da istediğini bulamadı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Kenan Doğulu

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!