Son teknoloji; Akıllı bavul!

Sık seyahat edenlerin en büyük zulümlerinden biri bavul taşımaktır. Ne kadar sevilmese de mecburen peşimizden sürüklenirken bizi de yorarlar. İki tekerlekli, dört tekerlekli, üzerine bin gez derken yeni bir bavul çeşidi daha üretildi.

Teknoloji - 11.01.2018 11:12
Son teknoloji; Akıllı bavul!
Yanımızda taşımaktan hoşlanmadığımız bavullar artık bize daha az zorluk çıkaracağa benziyor. Travelmate Robotics şirketi sahibinin emirlerine itaat eden ve söz dinleyen yeni bir bavul üretti. İster koşun, ister yürüyün sizi sorgusuz sualsiz takip edecek ve tıpkı bir kedi gibi peşinizden gelecek. Siz durduğunuzda duracak. Müthiş rahat görünen bu akıllı bavulun kullanımı kolay mı henüz belli değil çünkü çok yeni. Gün geçtikçe üretiminin artışı ile daha çok ön plana çıkacak ve kendini gösterecek olan ürün şu an için çok pratik görünüyor.

Henüz satışa sunulmayan bavulun haziran ayında piyasaya sürüleceği duyuruldu. Aynı zamanda telefon da şarj edebilen USB girişi de olan donanımlı bir ürün. Akıllı telefon aracılığı ile sahibini takip eden bavulun saatte 10,9 km hıza ulaşabileceği söyleniyor. İtaatkâr bu bavul sahibi kendisinden 15 metre uzaklaşırsa uyarı sinyalleri veriyor. Bu bavulların altı renkleri mevcut... Fiatları ise 399, 495, 595 dolardan satışa sunulacak.

YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Akıllı bavul

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz