SİYAH-BEYAZ FİLM GİBİ AŞK

ÜNLÜ ÇİFTİN TANIŞMASI TÜRK FİLMLERİNİ ARATMIYOR...

Magazin - 20.03.2008 19:06
SİYAH-BEYAZ FİLM GİBİ AŞK
Ahmet Dursun, internette sahte Yelda Başaran'a aşkını itiraf etti. Durumu öğrenen gerçek Yelda, Ahmet'i aradı. Böylece çift arasında aşk başladı.

Futbolcuların manken ve popçu aşkı bitmiyor. Son olarak Yelda Başaran ile Ahmet Dursun arasında Türk filmlerini aratmayacak bir hikaye yaşandı.

Saklambaç'ın haberine göre, olayın başkahramanı Beşiktaş'ın başarılı oyuncusu Ahmet Dursun; seksi popçu Yelda Başaran'a olan hayranlığı nedeniyle kendisini tam bir komplonun içinde buldu. Facebook'ta Yelda Başaran adına 5 sayfa açıldığından habersiz olan başarılı futbolcu, sahte Yelda Başaran'dan habersiz güzel şarkıcıya aşkını ilan etti...

Facebook'ta adına 5 sayfa olduğunu öğrenen ve hacker'lardan yardım isteyen Yelda Başaran, sayfaları yok etmeden önce adını kullanan kişilerin kimlerle konuştuğunu tespit ettirdi. Ahmet Dursun'la yapılan konuşmaları ele geçiren Yelda; ünlü futbolcuya gerçeği anlatınca Ahmet Dursun neye uğradığını şaşırdı. Yelda Başaran kendisine aşık olduğunu bilmediği Ahmet Dursun ile uzun uzun konuştuklarını itiraf ederken, çiftin yakınları ikili arasında bir aşk başladığını iddia etti.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz

Bunlarda ilginizi çekebilir: