Şişeler havada uçtu! İlyas Yalçıntaş sahneyi terk etti!

Geçtiğimiz hafta Van'da konser veren şarkıcı İlyas Yalçıntaş'ı dinlemeye gelen hayranları, organizasyondan memnun kalmadıkları için sahneye su şişesi fırlattı. Gelen tepkilere dayanamayan Yalçıntaş sahneden inmek zorunda kaldı.

Magazin

Şişeler havada uçtu! İlyas Yalçıntaş sahneyi terk etti! Her şey İlyas Yalçıntaş'ın sevenleriyle buluşmak için Van konserine gitmesiyle başladı. 21 Ağustos'ta gerçekleşen konsere organizasyon faciası damga vurdu. 2400 kişilik salona 3000 kişi sığdırılmaya çalışılınca olanlar oldu, izdiham çıktı. İzleyiciler bu duruma tepki göstermek için eline geçeni sahneye fırlatmaya başladı, şişeler havada uçtu. Şişelerden biri orkestra üyelerinden birine isabet edince durum iyice tehlikeli bir hal aldı. Bunun üzerine İlyas Yalçıntaş sadece üç şarkı söylediği sahneyi terk ederek konseri yarıda bıraktı.

İşte o görüntüler:


İlyas Yalçıntaş o anları şöyle anlattı:

"2400 kişilik salona 3000 kişi girmeye çalıştı. Çok yoğun ilgiden dolayı izdiham yaşandı. Konser de geç başladı bu yüzden. Ben sahneye çıktığımda hala karmaşa devam ediyordu. İnsanlar organizasyonu protesto etmek için sağa sola bir şeyler fırlatmaya başladılar, attıkları şişelerden bazıları sahneye geldi. Uyardık. Organizasyon yetkilileri yetersiz kalınca ben de kimseye bir şey olmaması için sahneden inmek zorunda kaldım. İnsanların ilgisi çok güzel ama bazen böyle üzücü olaylar da yaşanabiliyor maalesef."
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: