Sinan Engin'den o fotoğrafa ilk yorum!

Sinan Engin 1995 yılında boşandığı Seda Sayan ile son eşi Ayşe Engin'in olay yaratan dostlukları hakkında ilk kez konuştu.

Magazin - 18.05.2018 12:09
Sinan Engin'den o fotoğrafa ilk yorum!
Seda Sayan’ın eski eşi Sinan Engin’in eşi Ayşe Engin’le dostluğu son dönemde magazin dünyasında çok tartışılıyor.

Görüntü olarak da birbirine çok benzeyen iki kadının özel günlerde beraber yemeğe çıkması ve iki yakın dost olması görenleri hayretler içerisinde bırakıyor.

Geçen pazar Anneler Günü’nde Seda Sayan eski eşi Sinan Engin’in son evliliğinden olan kızı Elif’i, Ayşe Engin de eşinin Seda Sayan’dan olan oğlu Oğulcan’ı yanına alarak çok özel bir fotoğraf çektirdi.

Sosyal medyada olay yaratan fotoğrafı Ayşe Engin, Seda Sayan’ı öven şu notla paylaştı:

"Bazı zihniyetler anlamakta zorlansa da, ilişkimize değişik manalar yüklemeye çalışsalar da biz birbirini çok seven iki kardeşin anneleriyiz ve sen benim için çok kıymetlisin, çok özelsin, her zaman da öyle kalacaksın."

Seda Sayan da geçen hafta Posta gazetesine verdiği röportajda Ayşe Engin’le ilgili "Sinan ile Ayşe bizim ayrılığımızdan çok sonra evlendiler. Ayrılık sebebimiz o olmadığı için öyle kadınsal duygularımız olmadı. Aramızda hiç kötü bir şey yaşanmamıştır" dedi.

Seda Sayan: Fakirliğimden utanmadım!

Seda Sayan: Fakirliğimden utanmadım!Önceki gün Kıbrıs’taki Avrupa Lefke Üniversite’sinde katıldığı söyleşide Seda Sayan ile Ayşe Engin'in dostluğu hakkında şu sözleri söyledi:

"Çocuklar olduğu zaman olaylar, her şey farklı değişiyor. Farklı değişiyor. Şimdi benim kızım da 21 yaşında, o da öğrenci. Oğulcan yurtdışında okudu. Tembel. Yani onun şeyle falan alakası yok. Yani okulla mokulla falan filan... Öyle gitti geldi. Okul bitti falan ama değil. Ama bir tanesi Türkiye birincisi... Galatasaray Hukuk’ta okuyor. Şimdi bunların ikisi sanki aynı anadan doğmuş kadar çok samimiler birbirleriyle.

Ayşe ile çocukları için bir araya geliyorlar. Ayrıca da iyi de arkadaşlar. Kimsenin kimseden bir beklentisi yok ki. Yani benim ne hanımefendiden(Seda Sayan) beklentim var, ne onun benden var. Sadece çocuklarımız olduğu için birbirimizle görüşüyoruz, konuşuyoruz. Ediyoruz. Onun için çok şey değil ama yani biz hep beraber yemeğe de çıktık aslında. Ben o gün katılacaktım da maç vardı. Programım vardı. Maç vardı. Ben de giderdim. Resime girerdim. Çok anormal bir şey değil. Bunlar yani dediğim gibi kimsenin kimseden bir beklentisi yok. Bunları aşmamız lazım. Şöyle olabilir mesela. O tablo olmasa emin olun yine ben oturmam o masaya. Evli olsa mesela denk getirmem."

Oğulcan Engin, Dominik'te aşka geldi

Oğulcan Engin, Dominik'te aşka geldi

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz