Sinan Akçıl: Kraliçe sözünü en çok Hande Yener hak etti!

Sinan Akçıl, Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze'de Hande Yener'e övgü dolu sözler söyledi. Akçıl "Kraliçe sözünü en çok Hande Yener hak etti!" dedi.

Magazin - 21.12.2012 19:00
Sinan Akçıl: Kraliçe sözünü en çok Hande Yener hak etti!
Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze'nin bu akşamki konuğu Pop Müziğin Kraliçesi Hande Yener oldu. Beyaz TV ekranlarında canlı yayınlanan program keyifli anlara sahne oldu. Programa telefonla bağlanan Sinan Akçıl, Hande Yener'le olan dostluğunu anlattı. Sinan Akçıl, Hande Yener için "Onunla çalışmak her zaman beni çok mutlu eder. Yaptığım bazı şarkılar direk Hande Yener'i çekiyor. Hande Yener müzik olarak Türkiye'de çok iyi yerde. Albümününde adı olan 'Kraliçe sözünü en çok Hande Yener hak etti" diye konuştu. Sinan Akçıl, "Kraliçe albümünün adını Londra'da Buckingham Sarayı'nın önünden geçerken buldum ve direk Hande Yener'i arayıp senin albümün adı hazır dedim" diye konuştu.

1. KISIM

VİDEO...

2. KISIM

VİDEO..

3. KISIM

VİDEO...
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

(3 Yorum Yapıldı)

Misafir(BedirhaN) Gerçekten türkiyede tek hande yener iyi ki türk :):)

21.12.2012 20:21:12

Misafir(serujen) tabiki de hande bir numara

22.12.2012 12:41:00

Misafir(Büşra) Hande Yener'e bugün Kraliçe deniliyorsa bu da Sinan Akçıl 'ın sayesinde çünkü onun şarkıları Hande Yener'i ön plana çıkardı..Hande Yatsın Kalksın Sinana ve onunla çalıştığı şansına dua etsin herşey ortada .. Ya Ya Ya Ya ve Biri Var şarkılarının da sevilmesi Sinan Akçıl sayesinde :)

12.12.2013 13:37:22
Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz