SEZEN VE REHA SHOW BAŞLIYOR!

Sezen Aksu,sürpriz bir kararla ekranlara dönüş yapma kararı aldı. Sanatçının yapacağı şov programındaki partneri ise Reha Muhtar.

Magazin - 16.01.2008 22:40
SEZEN VE REHA SHOW BAŞLIYOR!
Minik Serçe sonunda ekran tövbesini bozmaya karar verdi. Uzun yıllar ekrana çıkmayan sanatçı çok özel isimler için bu kuralı ender olsa da bozmuştu. Bu kuralın istisnaları arasında Ajda Pekkan ve programına katılması için neredeyse yurt çapında kampanya düzenleyen Beyaz geliyordu.

SONUNDA "EVET"DEDİ

Ekrana çıkmayı pek sevmeyen sanatçıyı bir başka isim uzun soluklu bir proje için ikna etmeyi başardı. Minik Serçe'ye kapısını aşındıra aşındıra "Evet" dedirten isim ise Reha muhtar. Sanatçı'nın razısını alan Reha Muhtar kolları sıvadı.

Muhtar'ın sır gibi sakladığı bu önemli proje de bir de üçüncü isim olacak. Dana önce Türkiye'de hiç denenmemiş bir yapıma imza atmaya hazırlanan Reha Muhtar konu hakkında yakın çevresine bile bilgi vermekten kaçınıyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz