Şeyma Subaşı'nın yeni sevgilisiyle ilgili gerçek ortaya çıktı!

Acun Ilıcalı'dan geçtiğimiz ay boşanan Şeyma Subaşı, Meksika'da Fransız DJ Guido Senia ile görüntülenmiş, sosyal medyaya yansıyan kareler olay olmuştu. Şeyma'nın yeni sevgilisinin kim olduğu merak edilirken şok gerçek ortaya çıktı. Fransız DJ Guido Senia'nın, bir erkek çocuğu olduğu ve evli olduğu öğrenildi.

Magazin

Şeyma Subaşı'nın yeni sevgilisiyle ilgili gerçek ortaya çıktı! 26 Kasım'da Acun Ilıcalı'dan tek celsede boşanan Şeyma Subaşı, yeni sevgilisi ünlü Fransız DJ Guido Senia ile Meksika'nın popüler sahili Tulum'da samimi bir şekilde görüntülenmiş, dün basına yansıyan fotoğraflar sosyal medyada olay olmuştu. Bugün Takvim gazetesindeki habere göre, Fransız DJ Guido Senia'nın evli ve çocuklu olduğu öğrenildi.

İşte Takvim'de yer alan haberin detayları:

Şeyma Subaşı, Fransız DJ ile görüntülendi!

Şeyma Subaşı, Fransız DJ ile görüntülendi!ŞEYMA SUBAŞI'NIN YENİ SEVGİLİSİ EVLİ VE ÇOCUKLU ÇIKTI!

Subaşı'yla ilişkisi dün basına yansıyan fotoğraflarla gün yüzüne çıktıktan sonra kim olduğu araştırılan Senia'nın, bir erkek çocuğu olduğu öğrenildi. Senia'nın evli olduğu da gelen iddialar arasında.

Şeyma ne yapacağını şaşırdı!

Şeyma ne yapacağını şaşırdı!SEVGİLİSİYLE ŞEYMA YÜZÜNDEN ARASININ BOZULDUĞU KONUŞULUYOR

Senia, sevgilisi Maria Carla Boscono ile eylül ayına kadar her gün paylaşım yaparken, sosyal medyadan 3 aydır Boscono'yla paylaşım yapmadığı gördüldü. Bu durumunun, Şeyma Subaşı'yla doğan ilişkisi yüzünden olduğu öne sürülüyor. Kasım ayında boşanan Subaşı'nın, ekimden beri Guido Senia ile ilişki yaşadığı düşünülüyor.


Öte yandan ikilinin sosyal medya paylaşımları, görüntülerdeki kişilerin Şeyma Subaşı ve Guido Senia olduğunu doğrular nitelikte. (Takvim)

Şeyma’nın Miami gecceleri!

Şeyma’nın Miami gecceleri!

Bunlarda ilginizi çekebilir: