Seren Serengil'e büyük sürpriz!

Seren Serengil ve Yaşar ipek çifti geçtiğimiz günlerde küçük bir ayrılık yaşamıştı. Ayrılıkları kısa süren çift barışma sonrası evlilik kararı aldıklarını açıklamıştı. Nişan ve düğün tarihi belli olmasına rağmen Yaşar İpek, Seren Serengil'e evlenme teklif etmemişti. Dün gecce İpek sahne aldığı mekanda Seren Serengil'e büyük bir sürpriz yaptı.

Magazin - 25.03.2018 09:28
Seren Serengil'e büyük sürpriz!
Seren Serengil'in zorlama hapis yattığı dönemlerde Yaşar İpek'in bir an olsun yalnız bırakmaması ikili arasında büyük bir aşkın başlamasını sağlamıştı.

Geçtiğimiz günlerde küçük bir anlaşmazlık nedeniyle ayrılık kararı alan çift, ayrılığa daha fazla dayanamayarak kısa sürede barışmıştı.

Bu barışmanın ardından evlilik hazırlıklarına başlayan Seren Serengil, Yaşar İpek ile ve 20 Mayıs’ta Şile’de kır nişanı, Ağustos ayında da nikah masasına oturacaklarını açıklamıştı.

Bu mutlu gelişmelerde bir evlilik teklifi eksikti. Ve Yaşar İpek dün gecce sahne aldığı mekanda bu eksikliği de giderdi. Yaşar İpek'in Seren Serengil'i sahneye çağırması üzerine büyük bir sürpriz gerçekleşti. Şarkı söylemesini istediğini zanneden Seren Serengil ilk önce Yaşar İpek'e kızdı. İpek'in "Seni seviyorum" demesiyle duygulanan Seren Serengil ardından yüzüğü görünce büyük bir şaşkınlık yaşadı. Yaşar İpek sevenlerinin önünde sevgilisi Seren Serengil'e evlenme teklifi etti.

İşte Seren Serengil'in evlilik teklifi!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz