Seren Serengil'den Seda Sayan'a cevap!

Seren Serengil, Seda Sayan'a cevap verdi. Serengil, "Neler yaptılar sana" dersen bizi iftiracı gibi göstermiş olursun" dedi.

Magazin - 10.01.2018 12:12
Seren Serengil'den Seda Sayan'a cevap!
Seren Serengil-Seda Sayan polemiği bugün de devam ediyor. Gülben Ergen'i programına konuk eden Seda Sayan'ı Seren Serengil takipten çıkarmıştı. Sonrasında da hem Seren Serengil hem de Seda Sayan kendi programlarından açıklamalarda bulunmuştu!

Seda Sayan'dan Seren Serengil'e cevap!

Seda Sayan'dan Seren Serengil'e cevap!
CEVAP SIRASI SEREN SERENGİL'DE!

Seda Sayan'ın dün kendi programında yaptığı açıklamalara Seren Serengil bu sabah yorumcusu olduğu magazin programı 'Duymayan Kalmasın'da cevap verdi. İşte Seren Serengil'in o açıklamaları:

Seren Serengil, Seda Sayan'ı neden takipten çıkardı?

Seren Serengil, Seda Sayan'ı neden takipten çıkardı?
"Ben Seda ablayı Gülben'i programına çıkardı diye takipten çıkarmadım. Soru sormadı diye de yapmadım bunu. Kendi programı ister sorar ister sormaz karışamam. Seda Sayan, Gülben Ergen'e "Neler yaptılar sana?" dedi. Gülben'in evli bir adamla birlikte olduğu haberlerini biz çıkarmadık. Eski kocası çıktı "beni aldattı" diye açıklama yaptı. Eğer sen "Neler yaptılar sana?" dersen bizi sanki olmayan bir şey üzerinden iftira atmış gibi gösterirsin. Bu olayı çarptırmaktır. Ben buna tepki gösterdiğim için Seda Sayan'ı takip etmeyi bıraktım."

Gülben Ergen: Benim ölümümü izlediler!

Gülben Ergen: Benim ölümümü izlediler!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz