Seren Serengil nişan tarihini açıkladı!

Seren Serengil kısa bir süre önce küçük bir ayrılık yaşadığı Yaşar İpek ile düğün hazırlığına başladı. Ağustos ayında nikah masasına oturacak olan Seren Serengil, nişan tarihini açıkladı.

Magazin - 22.03.2018 14:58
Seren Serengil nişan tarihini açıkladı!
Seren Serengil'in zorlama hapis yattığı dönemlerde Yaşar İpek'in bir an olsun yalnız bırakmaması ikili arasında büyük bir aşk yaşamasına sebep olmuştu.

Seren Serengil evlilik tarihini açıkladı!

Seren Serengil evlilik tarihini açıkladı!Geçtiğimiz günlerde küçük bir anlaşmazlık nedeniyle ayrılık kararı alan çift, ayrılığa daha fazla dayanamayarak kısa sürede barışmıştı.

Seren Serengil ile Yaşar İpek ayrıldı!

Seren Serengil ile Yaşar İpek ayrıldı!Bu barışmanın ardından evlilik hazırlıklarına başlayan Seren Serengil, Yaşar İpek ile ve 20 Mayıs’ta Şile’de kır nişanı yapacaklarını açıkladı.

Seren Serengil ve Yaşar İpek'in ilişki sözleşmesi!

Seren Serengil ve Yaşar İpek'in ilişki sözleşmesi!Yaşar İpek’in, annesiyle de görüştüğünü söyleyen Serengil, Ağustos ayında da nikah masasına oturacaklarını belirtti.

Seren Serengil ile Yaşar İpek barıştı!

Seren Serengil ile Yaşar İpek barıştı!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz