Seren Serengil: Demet dostluktan bahsedecek son kişidir

Demet Akalın'ı sosyal medya hesaplarından takibi bırakan Seren Serengil bu kez eski dostuna sunucusu olduğu programda yükledi. "Demet dostluktan bahsedecek son kişidir" diyen Serengil, "Benim dostluk anlayışımda böyle şeyler yok" ifadelerini kullandı.

Magazin - 09.03.2018 14:17
Seren Serengil: Demet dostluktan bahsedecek son kişidir
Seren Serengil, Gülben Ergen'in avukatı Altın Mimir'in şikayeti üzerine 3 gün zorlama hapse mahkum edilmiş ve cezaevine girmek durumunda kalmıştı. O dönem Serengil'in en yakınında olan ve ona destek veren isimlerin başında Demet Akalın vardı. Fakat ikilinin arası sonradan bozuldu.

Seren Serengil: Ruhum yaralı!

Seren Serengil: Ruhum yaralı!SEREN SERENGİL, DEMET AKALIN'I SİLDİ!

Seren Serengil'in cezaevinden çıkmasından kısa bir süre sonra Demet Akalın'ın Altın Mimir'le çalışmaya başlayacağını açıklaması ikilinin arasını açtı. Bu durumu öğrenen Seren Serengil, Demet Akalın'ı sosyal medyadan sildi ve takipten çıkardı.

Seren Serengil ve Yeşim Salkım'ın Demet Akalın tepkisi!

Seren Serengil ve Yeşim Salkım'ın Demet Akalın tepkisi!"DEMET VİCDANLI OLSAYDI ARKADAŞINI HAPSE ATTIRAN AVUKATA VEKALET VERMEZDİ"

Sunucusu olduğu 'Duymayan Kalmasın' programında konuşan Seren Serengil, Demet Akalın'ı yerden yere vurdu. "Demet dostluktan bahsedecek son kişidir" diyen Serengil, "Vicdanlı olsaydı arkadaşını hapse attıran avukata vekalet vermezdi" sözleriyle eski dostuna yüklendi."BENİM DOSTLUK ANLAYIŞIMDA BÖYLE BİR ŞEY YOK"

Seren Serengil bugün ise sunucusu olduğu magazin programında ise "Benim dostluk anlayışımda böyle bir şey yok. Bu küslük değil bu çok büyük bir olay. Bana geldi, "Sana bunu nasıl yaptılar? Nasıl kinmiş bu?" dedi. Ardından da ben hapisteyken "İyi oldu, emsal oldu" dedi. Sonra da Altın Mimir'e vekalet verdi" açıklamasında bulundu.

Seren Serengil'den İrem Derici çok sert yanıt!

Seren Serengil'den İrem Derici çok sert yanıt!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz