Serdar Ortaç'ın ceketi 300 çocuğa umut oldu!

Pop müziğin kralı Serdar Ortaç'ın Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda verdiği konserde giydiği ceket, 300 öğrencinin eğitimine ışık oldu.

Magazin - 08.11.2018 12:00
Serdar Ortaç'ın ceketi 300 çocuğa umut oldu!
“Aşk Sancıları” isimli şarkısı ile çıkış yapan başarılı sanatçı Tolgay’ın meşhur ceketi sahnesinde kullanmak istediği Selim Akar vasıtası ile Serdar Ortaç’a iletildi. Bu durum karşısında, ünlü sanatçı Serdar Ortaç, Tolgay’ın bu isteğini geri çevirmeyerek ceketi gönderdi.


Marka danışmanı Selim Akar'ın tasarladığı, 20 bin adet swarovski taşla süslenen, 4 terzinin 1 ayda diktiği ceketi önceki akşam Tolgay giydi. Denizli'de sahneye çıkan Tolgay gecceden kazandığı parayla 300 çocuğa defter, kalem, silgi gibi kırtasiye malzemesi aldı. Bunları da her yıl köy okullarına yardım yapan Beşiktaş'ın taraftar grubu Çarşı Kadın'ın deposuna gönderdi. Tolgay pop müziğin kralı olarak sahne seslendiği Serdar Ortaç’a teşekkür etti
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Serdar Ortaç

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz