Serdar Ortaç ile Sera Tokdemir'den büyük duyarlılık!

Serdar Ortaç ile Sera Tokdemir otizmli çocuklar için el ele verdi.

Müzik - 13.03.2018 14:45
Serdar Ortaç ile Sera Tokdemir'den büyük duyarlılık!
Şarkıcı Serdar Ortaç ile oyuncu Sera Tokdemir bir sosyal sorumluluk projesi için el ele verdi. Müziğe olan ilgilisi bilinen Sera Tokdemir daha önce Mustafa Ceceli'ye bir şarkı vermiş ve şarkı oldukça ses getirmişti. Güzel oyuncu şimdi de otizmli çocuklar için bir şarkı besteledi. Bu şarkıyı ise Serdar Ortaç seslendirdi.

Konuyla ilgili yaptığı açıklamada Serdar Ortaç, 'Sera da bu konuda çok duyarlı. Otizmli çocukların eğitimine dikkat çekmek istiyoruz' ifadelerini kullandı.

Serdar Ortaç fırtınası!

Serdar Ortaç fırtınası!Otizm Nedir?

Otizm iletişim ve sosyal etkileşim sorunları, kısıtlı ilgi alanları ve tekrarlayan davranışlarla ortaya çıkan bir rahatsızlık olup ömür boyu devam eden bir gelişim bozukluğudur. Yaşamın ilk üç yılında ortaya çıkar. Otizm nedir sorusunun cevabını erken yaşta arayan aileler, erken teşhiste uygulayacakları rehabilitasyon programı ile rahatsızlığın etkilerini minimize etmeleri mümkündür. Bilim adamları nedenini henüz tam olarak tespit edemese de genetik bir rahatsızlık olduğu görüşü kuvvetlidir.

Serdar Ortaç eşinin korkusundan klibinde kız oynatmadı!

Serdar Ortaç eşinin korkusundan klibinde kız oynatmadı!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz