Selen Görgüzel eşi Hamdi Alkan'ı eleştirenlere sert çıktı: Gavat değil kahraman!

Selen Görgüzel bikinili pozlarını beğenen eşi Hamdi Alkan'ı eleştirenlere sert çıktı: "Gavat değil kahraman!"

Magazin - 19.07.2018 10:02
Selen Görgüzel eşi Hamdi Alkan'ı eleştirenlere sert çıktı: Gavat değil kahraman!
Selen Görgüzel sahilde birbirinden iddialı fotoğraflar çektirmiş ve pozlar "Yerli Kim Kardashian" başlığıyla magazin sayfalarına taşınmıştı. Görgüzel'in eşi Hamdi Alkan da fotoğrafları beğenmiş ve "Güzel olmuş" demişti. Selen Görgüzel, eşi Hamdi Alkan'ı bu yorumu üzerine eleştirenlere sert çıktı:

"Karısına çoluğuna çocuğuna hatta kendi kanından olmadığı halde öz evladı gibi evladıma aslanlar gibi sahip çıkan, kadına beden değil insan olarak bakan hayat felsefesi ailesinin ve ülkesinin mutluluğu olan adam, gavat değil kahramandır! Birinin kalbini kırarsam yalan konuşur kul hakkı yer, dedikodu yaparsam, işte o zaman tepki verir benim kocam. Terbiyesizce hakaret etmeyi kendince hak gören bastırılmış zavallı zihniyetleri Allah'a havale ediyorum. Size namus anlayışınızla mutluluklar dilerim ama maalesef mutlu değilsiniz olamazsınız da. Her fırsatta kin ve öfke, kusuyorsunuz. Yazık size çok yazık!"

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz