Sedat Doğan: Çok pişmanım, kızıma kavuşacağım günü bekliyorum!

Sedat Doğan, Brezilya'da kaldığı hapishaneden annesine mektup yazdı. Doğan mektubunda Işın Karaca'dan olan kızı Mia'ya kavuşacağı günü merakla beklediğini belirtti.

Magazin

Sedat Doğan: Çok pişmanım, kızıma kavuşacağım günü bekliyorum! Işın Karaca'nın eski eşi Sedat Doğan, Brezilya'da hırsızlık yaparken yakalanmıştı ve hapse atılmıştı. Kaldığı hapishanenin rahibi aracılığıyla annesi Hicran Doğan’a 5 sayfalık bir mektup gönderdi. Doğan, mektubundan kızı Mia'ya olan özlemini de dile getirdi. Hatalarından dolayı pişman olduğunu belirten Sedat Doğan, kızına olan özlemini şöyle dile getirdi:

"Benim güzel kızım. Hayatımın anlamı. Sana söz veriyorum, hayatın boyunca sana bir daha yokluğumu hissettirmeyeceğim. Çok yakında döneceğim."

Işın Karaca'dan gönderme!

Işın Karaca'dan gönderme!1 AY SONRA HAPİSTEN ÇIKACAK AMA...

Sedat Doğan 1 ay sonra kaldığı hapishaneden çıkacak ama yasalar gereği 6 ay daha Brezilya'dan ayrılamayacak. Adli kontrol sebebiyle 6 ay boyunca her gün emniyet birimlerine giderek imza verecek.

Işın Karaca 26 yıl öncesine döndü!

Işın Karaca 26 yıl öncesine döndü!1 MİLYON TL BORÇ BIRAKTI!

Sedat Doğan'ın eski eşi Işın Karaca'ya 1 milyon TL borç bıraktığı önceki gün ortaya çıkmıştı. Karaca konula ilgili, "Kızımın velayetini alabilmek için boşanırken Sedat'a tüm servetimi, o güne kadar kazandığım her şeyimi vermek zorunda kaldım. Hayata sıfırdan başladım. Bir tek pırlanta yüzüklerimi satmadım çünkü onlar kızımın geleceği" dedi.

Işın Karaca korkuttu!

Işın Karaca korkuttu!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: