Seda Sayan‘a destek verdiler!

Son günlerde Yunan şarkıcı Cefi’yle birlikte yaptığı Türkçe ve Yunanca şarkılardan oluşan ‘Seni Seviyorum’ isimli albümüyle gündemde olan Seda Sayan, geçtiğimiz akşam yoğun istek üzerine ikinci kez İstanbul Günay Restaurant’ta sahne aldı.

Kültür-Sanat

Seda Sayan‘a destek verdiler! Sekiz yıldır özel gecceler ve konserler dışında gazino sahnelerinden uzak olan Seda Sayan, partneri Cefi’yle birlikte geçtiğimiz akşam yoğun istek üzerine ikinci kez Günay’da sahneye çıktı.Yeni projesi ‘Seni Seviyorum’un gördüğü ilgiden çok mutlu olan Seda Sayan ‘İlk Günay sahnemiz çok güzel geçmişti. Yoğun istek gelince ikincisini yaptık. Çok teklif geliyor, artık sık sık sahnelerde olacağım. Bu gecce yıldızlar geçidi gibiydi gelen tüm dostlarıma teşekkür ediyorum.’ cümleleriyle mutluluğunu ifade etti. Sahnede olduğu süre boyunca Nur Yerlitaş imzalı 2 farklı kostüm giyen Seda Sayan sesiyle olduğu kadar güzelliği ile de göz doldurdu. Güçlü yorumuyla dünden bugüne hit olmuş şarkılarını seslendiren Seda Sayan Türk Sanat Müziği, Türkçe Pop, Halk Müziği ve Arabesk şarkılardan oluşan geniş repertuarıyla da dinleyicileri mest etti. Seda Sayan’ın Cefi ile beraber yaptıkları düetler de seyircilerden büyük alkış aldı.

Seda Sayan‘ı izleyenler arasında Ceylan, Çağlayan Topaloğlu, Demet Akalın & Okan Kurt, Gonca Vuslateri, Hakan Akkaya, Nur Yerlitaş, Orhan Gencebay & Sevim Emre, Polat Yağcı, Safiye Soyman & Faik Öztürk, Sevcan Orhan, Sinem Yıldız iş ve cemiyet hayatının bir çok ünlü isimi vardı. Seyirciler arasında iki ay önce ayrıldığı galerici Murat Karabova da vardı. Karabova geçirdiği göz ameliyatına rağmen, Seda Sayan’a jest yaparak kulübe geldi. Bir ara sahneden inen Seda Sayan Murat Karabova’nın yanına gittiği görüntüler sosyal medyada en çok konuşulan konusu oldu.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: