Şahan Gökbakar'ın 'Kayhan' karakteri çalıntı mı?

Şahan Gökbakar'ın beyazperdeye taşıyacağı "Kayhan" karakteri 1980'li yıllarda Metin Akpınar'ın hayat verdiği "Kibarcık"a benzetildi.

Dedikodu - 10.01.2018 12:29
Şahan Gökbakar'ın 'Kayhan' karakteri çalıntı mı?
"Recep İvedik" serisiyle en çok izlenen Türk filmi ünvanını elinde bulunduran Şahan Gökbakar, sinemaseverlerin karşısına yeni bir tiplemeyle çıkıyor. Şahan Gökbakar, televizyon programları döneminde de yer verdiği "Kayhan" tiplemesini beyazperdeye taşıyor. Çekimleri biten filmin yakın zamanda vizyona girmesi beklenirken bugün çarpıcı bir iddia gündeme geldi.

"KAYHAN" ÇALINTI MI?

Star TV'de yayınlanan magazin programı 'Duymayan Kalmasın'da Kayhan'ın çalıntı olduğu haberleri gündeme getirildi. Şahan'ın Kayhan'ı, Metin Akpınar ile Zeki Alasya'nın 1980'li yıllarda yaptığı komedi programında Metin Akpınar'ın hayat verdiği "Kibarcık" karakterine benzetildi. "Kibarcık" her bölümde 3 dakika yer alıyordu ve ön iki dişi uzun olduğu için peltek konuşuyordu.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!