Rüzgar Erkoçlar'ın kardeşi Gül, cinsiyet değiştirdi!

Rüzgar Erkoçlar'ın 2013'te olduğu cinsiyet değiştirme ameliyatı magazin gündeminde olay yaratmıştı. Gündemde yine Erkoçlar var.

Magazin - 08.07.2018 15:58
Rüzgar Erkoçlar'ın kardeşi Gül, cinsiyet değiştirdi!
Sema-Engin Erkoçlar çiftinin üç kızı oldu. Nur, Nil ve Gül... Türkiye Nil Erkoçlar'ı dizi oyuncusu olarak tanıdı. 2013 yılının şubat ayında Nil Erkoçlar'ın ameliyatla erkek olduğu duyuldu. Nil Erkoçlar, cinsiyet değiştirdikten sonra Rüzgar Erkoçlar adını almıştı.

Gül Erkoçlar'ın da ağabeyinin izinden gidip cinsiyet değiştirme ameliyatıyla erkek olduğu ortaya çıktı. Gül Erkoçlar, 'Görkem' olarak adını değiştirdi.

8 ay sonra balayına çıktılar!

8 ay sonra balayına çıktılar!Rüzgar Erkoçlar, ameliyattan sonra verdiği röportajda şunları söyledi: ''6 yaşındayken kendimi farklı hissediyordum. 14 yaşında 'Ben erkeğim' demeye başlamıştım. Dünyaya güzel bir kadın olarak geldim. Bu hem ödülüm hem lanetim oldu. Ben imalat hatasıydım. Doğuştan verilmiş biyolojik bedenden kurtulmak, özgürlüğüme kavuşmak istedim.''

Rüzgar Erkoçlar ameliyattan sonra çok zor bir süreç geçirdi. Yapımcılar iş vermediği için oyunculuğu bırakmak zorunda kaldı. Önce kendini eve kapattı. Ardından garsonluk, kasiyerlik, fırın işçiliği yaptı. Ama bir süre sonra zorluklar sona erdi.

Rüzgar Erkoçlar:

Rüzgar Erkoçlar: "Suçu nereden işledilerse oradan asın!"

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz